PDA

View Full Version : Страхуватели се да използвате обществени тоалетни в училище или на други места?



Viktoria19
09-22-2014, 14:42
Момиче съм и винаги съм се страхувала да използвам обществени тоалетни. Като вляза в тоалетна блокирам и уж преди това ми се е пикало в тоалетната нищо не се случва. Стана ми тъпо, защото висях в тоалетната 5 минути и повечето пъти не си свършвах работата. Беше ме срам, че нещо което се прави за една минута немога да го направя за 5. Много рядко ми се случваше да си свърша работата в тоалетната. Престанах да влизам в обществени тоалетни, защото ме хващаше срам от това, че седя много вътре. Но след това мое решение нещата ставаха много гадни. Бях много зле и притеснена. Реших, че мога да нося памперси за възрастни, когато не съм в нас и да си свършвам работата без да се случва засечка, както в обществената тоалетна. Тази седмица си купих памперси за възрастни от аптеката. Обясних на продавачката, че ми трябва нещо незабелижимо. Тя ми предложи памперс гащи за възрастни. Взех един пакет за проба. Хубавото, че тези памперси се обуват, като бикини и не са големи, като размер. Първият памперс го пробвах в нас и удовлетвори очакванията ми. След това на другият ден отидох на училище с памперс гащите. Проблема с ходенето по нужда се реши. Престанах да се стискам и когато ми се ходеше по нужда изполвах памперс гащите. Страхуватели се да използвате обществени тоалетни? Ако се страхувате направете, като мен и след това ще няма да се тревожите.

prosto_chovek
09-22-2014, 15:38
Мен и храстите и дърветата ме устройват.

RapExotic
09-22-2014, 17:38
След третото изречение се досетих, че си трола с памперсите. :D

Kukuto
09-22-2014, 17:43
Хах,и ко? Караш час и си просираш мазно,а? :D :D :D

Viktoria19
09-22-2014, 17:48
След третото изречение се досетих, че си трола с памперсите. :D

Не го знам тоя трол. Нова съм и няма откъде да знам всичките в форума. Като няма какво съществено да кажеш не пиши мнения.

Viktoria19
09-22-2014, 17:50
Хах,и ко? Караш час и си просираш мазно,а? :D :D :D

А ти виждаш теми и се подиграваш на хората а?

OMGOMG
09-22-2014, 18:17
Боже,колко мъка има по тоя свят, боже

prosto_chovek
09-22-2014, 19:29
Аз предлагам да направим тема, в подкрепа на хората, на които им е неудобно да облекчават физиологичните си нужди в обществени тоалетни, в която тема да споделяме изпробвани от нас места, които не са обществени тоалетни, на които успешно може да се свърши съответната работа. Аз започвам: освен гореспоменатите храсти и дървета, на Панчарево на езерото полуразрушения ресторант до "Лодките".

dead_or_alive
09-26-2014, 14:05
Цитат от теб: "Тя ми предложи памперс гащи за възрастни. Взех един пакет за проба. Хубавото, че тези памперси се обуват, като бикини и не са големи, като размер. Първият памперс го пробвах в нас и удовлетвори очакванията ми. След това на другият ден отидох на училище с памперс гащите. " Ти сериозно ли ходиш с памперси на училище? Излагаш се! Добре, че тук си анонимна...

BlauMeise
09-26-2014, 14:09
:D :D :D :D

ела при мен ще ти сложа един катетър...

Viktoria19
09-26-2014, 15:57
Цитат от теб: "Тя ми предложи памперс гащи за възрастни. Взех един пакет за проба. Хубавото, че тези памперси се обуват, като бикини и не са големи, като размер. Първият памперс го пробвах в нас и удовлетвори очакванията ми. След това на другият ден отидох на училище с памперс гащите. " Ти сериозно ли ходиш с памперси на училище? Излагаш се! Добре, че тук си анонимна...

Ходя с памперси на училище и не се смятам за луда или откачена или, че се излагам. Може това малко момичета да го правят, но се страхувам да ползвам обществената тоалетна в даскало. Също се страхувам да ползвам и тоалетните по заведенията. Влизала съм вътре и немога да си свърша работата. Много рядко ми се е случвало да я свърша. Това е голям стрeс за мен и единственият начин е да съм с памперс, защото така си свършвам работата.

CookieJoKey
09-27-2014, 23:05
Боже,колко мъка има по тоя свят, боже
Omg, no, just no! :lol: :lol: :lol:
Значи не можеш в тоалетната ама можеш да си пикаш в гащите? :D Добре де, в памперсите :lol:

Death Gun
09-28-2014, 00:02
единственият начин е да съм с памперс, защото така си свършвам работата
кво става като имаш диария
сигурно е много гот а :lol:

anonymous962872
09-30-2014, 12:58
Малее какви хора сте вие бе..... нямам думи половината се подиграват останалите задават тъпи въпроси. Абе оставете момичето не й е удобно да ходи по тия миризливи тоалетни в училищата и еко тоалетните и това е. Тя просто споделя мнение и дава съвет на такива който имат съшия проблем :X И на мен не ми е приятно да ходя в тоалетната в училище даже много рядко съм ходил може би 1-2 пъти за 8години във училище и затова като ми се ходи докато съм в училището до тоалетна стискам и след училище като се прибера тогава си ходя в моята. И този вариант където го е казало момичето също става само че не и за момчета :/