PDA

View Full Version : Как да надвия по - едрия от мен?



asdsadasd
09-22-2014, 16:21
Здравейте. Значи в училище има един, който почти всеки ден ми се дърви, но във всеки случай аз си замълчавах. Проблема е, че е по - едър от мен, а е с 2 години по малък от мен (аз съм 10 той 8 клас). Имам в предвид, че е по тежък от мен, но на височина сме еднакви. Той е около 1.80 и е около 80 килограма, аз както казах съм г/д на неговата височина и съм 65 килограма. Ако може някой, който знае от личен опит нека да сподели някоя тактика или техника, която да използвам срещу него. То е лесно да му фрасна 2-3 тупаника, когато не очаква, но въпроса е дали ще падне, защото на мен целта ми е точно да го поваля на земята. Падне ли на земята всичко е в мой ръце.

Andjyy
09-22-2014, 16:31
с интелект

asdsadasd
09-22-2014, 16:53
с интелект

Добре, но аз никога не съм се бил с такъв, който е 15 кг над мен. Имам интелект само за тези на мойте кила и височина, а за по - едрите - нямам, иначе нямаше да питам.

Kukuto
09-22-2014, 17:40
Сечеш 2 пъти с едно мачете и бързо бързо ще олекне с 15-20 килца! :D :D :D

MsMiracle
09-22-2014, 17:40
Защо трябва да е с бой, не можах да разбера? Ще го повалял той на земята...спри филмите с Джейсън Стейтъм.

asdsadasd
09-22-2014, 20:03
Защо трябва да е с бой, не можах да разбера? Ще го повалял той на земята...спри филмите с Джейсън Стейтъм.
Дай ми по - добър вариант тогава. Нали написах всеки ден се дърви. И при мен боя е последното нещо, до което ще прибегна, но вече ми писна някакъв дебелак, който си мисли, че с неговите килца е непобедим, да се отваря по коридорите. Друг е въпроса, че в твойто училище ( ако учиш изобщо ) няма такива паляци .

espada
09-22-2014, 20:10
15 кг не е кой знае каква разлика... Събори го, свободняшката, хвани го зад бедрата и дръпни, докато същевременно буташ с рамо торсото му. Седни му върху краката и почвай да трошиш зъби...

prosto_chovek
09-22-2014, 20:19
Ми да ти кажа, ако не си се бил, а той се е и освен, че е по - тежък е и по - як от теб, не се занимавай с глупости. Иначе по принцип по - тежък се бие с бързина и съобразителност, щото негов приоритет е да млати като орк.

MsMiracle
09-22-2014, 21:45
Дай ми по - добър вариант тогава. Нали написах всеки ден се дърви. И при мен боя е последното нещо, до което ще прибегна, но вече ми писна някакъв дебелак, който си мисли, че с неговите килца е непобедим, да се отваря по коридорите. Друг е въпроса, че в твойто училище ( ако учиш изобщо ) няма такива паляци .

Така като ми го описваш, не звучи особено интелигентен. Много повече можеш да го издъниш пред цялото си училище като покажеш колко е малоумен, отколкото да паднеш на неговото ниво - където дори рискуваш да се изложиш ти самият.

И да, уча, студентка съм - но това няма значение. Във всяко училище ги има тия, твоето не е изключение.

RapExotic
09-23-2014, 17:32
Тук решаваща е компанията, с която се движите, а не 15те кила разлика. Ако имаш няколко сигурни приятели, на които можеш да разчиташ, че са до теб можеш да го нападнеш и да го сплашиш. Обаче ако си сам, а той има подкрепата на други само ще си навлечеш проблеми. Всичко е въпрос на авторитет.

Levrex
09-23-2014, 18:35
10-ти клас си,смешно е да си решаваш проблемите по този начин,ако си достатъчно умен ще знаеш,че може и с думи да го направиш на нищожество,цивилизовани хора сме (някой),отдавна проблемите не се решават с бой по възможно най-първичният и първобитен начин,а и не ти е в категорията и ще станеш за смях ,ако те пречука пред всички,така че ти препоръчвам да го смачкаш с думи,те такива като този ще те гледат като полезно изкопаемо,ама все пак,по-добре от бой с неандерталец

ZackS
10-15-2014, 20:14
Абе да ти кажа и аз сега имам ново момче в класа. Искам да отбележа че съм в клас с 15 момичета. Та искам да кажа че в началото това момче гласа не му се чиваше. Но почнахме да му обръщаме внимание и почна да се прави на инт. но след като му казах 2 думи с моите хора и след като го наритахме спре да се прави на интересен. Та мисълта ми е че едрите момчета са доста бъзливи само го удари да видиш как ще ти лази в краката. Аз като бях нов се опитаха да ме тормозят ама аз не отстъпих и бързо се здобих с приятели.

JDeel
10-15-2014, 23:04
Аз не виждам да има нужда да се надвива някой. Нито пък е учудващо дечурлигата да се правят на интересни едни на други, но в 8-10 клас тия неща избледняват, а във висшето изчезват напълно.

Иначе ако някой се закача просто му казваш, че си имаш и други занимания и толкова. Училището не е дискотека все пак, побоищата се случват далече от класните стаи. И мен са ме закачали навремето, сдухвал съм се и т.н., ама освен насинено око в 3 клас нямам случаи да се е стигало до побой. Веднъж или два пъти съм виждал да се боричкат съученици, било е преди 8 клас, което пък е било преди ти да си бил роден :)

ZackS
10-16-2014, 16:46
Или мачкаш или живота ще те смачка :)

Chichi
10-17-2014, 08:21
Ощипи го по зърното :дд

Light_Dreamer
10-18-2014, 11:44
аз съм 10 той 8 клас

Оле, какво му се вързваш. Не напразно ти казаха, че с интелект ще го биеш...

Баща Ти
10-18-2014, 12:21
Тук решаваща е компанията, с която се движите, а не 15те кила разлика. Ако имаш няколко сигурни приятели, на които можеш да разчиташ, че са до теб можеш да го нападнеш и да го сплашиш. Обаче ако си сам, а той има подкрепата на други само ще си навлечеш проблеми. Всичко е въпрос на авторитет.

Ебати филмара :D

Lodos
10-18-2014, 12:33
Aко искaш дa го събориш го нaпaдaш в гръб 15 кг не сa нищо просто изчaквaш удобен момент зaтичвaш се към него и скaчaш нa гърбa му хвaщaш се зa костa и не пущaш дери му лицето и хaпи тaкa сa нaй беззaщитни рaно или късно ще пaдне нa земятa и тогaвa или го ритaй или седни върху него и го удря aко знaеш кaк дa скубеш aко имa косичкa увий си я 1-2 пъти около пръстите и дърпaй с всичкa силa имa дa реве се едно го колят aз тaкивa нaд 1.90 по 100 килa ги прaвя нa пух и прaх a съм сaмо 56 кг 174 см

CoNviCt
10-18-2014, 12:41
Aко искaш дa го събориш го нaпaдaш в гръб 15 кг не сa нищо просто изчaквaш удобен момент зaтичвaш се към него и скaчaш нa гърбa му хвaщaш се зa костa и не пущaш дери му лицето и хaпи тaкa сa нaй беззaщитни рaно или късно ще пaдне нa земятa и тогaвa или го ритaй или седни върху него и го удря aко знaеш кaк дa скубеш aко имa косичкa увий си я 1-2 пъти около пръстите и дърпaй с всичкa силa имa дa реве се едно го колят aз тaкивa нaд 1.90 по 100 килa ги прaвя нa пух и прaх a съм сaмо 56 кг 174 см

Точно. Даже може да го намери къде живее, че да го нападне докато спи. Може в гръб само да не е достатъчно.