PDA

View Full Version : Обява: Търся гадже



Night Fury
09-22-2014, 20:10
Обява
Търся гадже

Здравейте!
Противно на много други подобни обяви, тази ще е по-различна с това, че ще описвам себе си, за да може Правилният човек да ме познае като своя половинка.
Ако сте човек, който няма големи претенции към момичето, което иска, то аз съм един от многото Ви варианти. Аз съм откровена личност с много недостатъци, както във външния вид, така и в характера. Искрено се надявам да не Ви пречи фактът, че мога да виждам пръстите на краката си, заради извънредно малките си гърди, или това, че съм толкова кльощава, че мога да се размина с Вас през касата на вратата, без да ви допра. Също така, ако смятате Баба Яга за леко привлекателна жена или че акнето не е чак толкова загрозяващ проблем, без да намеквам за големия нос и кривата усмивка, то аз отново се вписвам във Вашите възможности. Без допълнително мотаене ще кажа, че дупето ми също е от малките габарити, така че все още мога да сядам в детските столчета, без да се заклещвам в тях. Ако не Ви е проблем големият ми апетит и това, че ям по 5, 6, 7-10 пъти на ден, то сериозно трябва да се замислите дали аз не съм Вашият човек. И дори и да изпусна описанието на характера си, Вие много скоро, след като се запознаете с мен, ще видите, че съм леко странна, със склонност да откачам и бързо меня настроенията си. Снимка на моя милост не Ви е нужна, за да не разваля, така или иначе, прекрасното описание. Което ми напомня да споделя, че мразя да се снимам и имам фобия от паяци и понякога ритам и говоря докато спя.
Без предразсъдъци съм към бъдещата ми половинка, въпреки че точен отчет „Ставаш или не ставаш“ ще дам, едва когато Ви опозная.
Цената ли?
За любовта се плаща с любов, а аз я имам в неограничено количество за този, който си я заслужи.

Sowik.
10-05-2014, 22:09
k.

hey.mistery
10-06-2014, 07:09
Напусни.

prosto_chovek
10-06-2014, 07:43
Стига бе, вижте поне, че момичето културно си го е написало и е нещо различно, евалата за което :)

kosder
10-06-2014, 08:55
Ти ли поемаш доставката?

Night Fury
10-06-2014, 11:30
Мале хора, вие от майтап разбирате ли? Колко истина има в това, което написах, само аз си знам, но идеята беше да усмихна няколко лица, а не сериозно да се забивам с някого. hey.mistery, защо реагираш толкова рязко? Нима нямам право да пиша какво ми идва на душата (радвам се, че поне уцелих раздела, щом не е преместена). Ми ок, не съм дошла, за да правя смут, а просто измислих нещо "различно" и реших да го покажа. Ако тук не е мястото, искрено се извинявам:)

anonymous908491
10-06-2014, 20:13
ям по 5, 6, 7-10 пъти на ден

че съм толкова кльощава, че мога да се размина с Вас през касата на вратата, без да ви допра.


Проблем с глисти, излекувай се и пиши пак.

Andjyy
10-06-2014, 20:16
:D