PDA

View Full Version : Помощ!!! Има ли за мене шанс?



miglenamarkova
09-23-2014, 20:13
Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Тъкмо почнах 9ти клас. Още в 6ти си паднах по едно момче. След тва оплетох нещата тотално и от тогава все по-рядко си говорим. Всичко щеше да бъде наред ако можех да продължа, но аз не мога да го забравя. Той е с една година по-голям от мен. Та на въпроса: Има ли шанс още да се получи нещо или вече съвсем няма надежда? И ако има шанс моля, казвайте накъде! Че ако го карам така няя да се организирам и до абитуриентския бал. Благодаря предварително и моля без излишни подигравки. Той е първия по който хлътвам истински!

HideBoy
09-23-2014, 20:21
Няма невъзможни неща...
Нищо не ти пречи да опиташ, но лично според мен избягвай префарцулените престорени гримаси лафчета и стойки щом се знаете от 3 години едвали ще му минат тея номерца, по скоро ще го отблъснат и тогава шанса ще е нулев :)

per-dead
09-23-2014, 20:29
Няма невъзможни неща...
Нищо не ти пречи да опиташ, но лично според мен избягвай префарцулените престорени гримаси лафчета и стойки щом се знаете от 3 години едвали ще му минат тея номерца, по скоро ще го отблъснат и тогава шанса ще е нулев :)

+ това всичко си зависи от теб самата: дали ще го заговориш, дали ще излезеш с него. Ако винаги чакаш отсрещния да направи крачка... вероятността да си умреш сама е 80% минимум.
А и с толкова малко информация няма как да ти кажа дали има шанс. (казваш, че си оплескала нещата тотално, ако знаех, може би щях да се конкретизирам и със съответното решение, но има и някои необършими гъзове...)

RapExotic
09-24-2014, 15:31
Зависи до каква степен си оплескала нещата.

miglenamarkova
09-24-2014, 21:18
+ това всичко си зависи от теб самата: дали ще го заговориш, дали ще излезеш с него. Ако винаги чакаш отсрещния да направи крачка... вероятността да си умреш сама е 80% минимум.
А и с толкова малко информация няма как да ти кажа дали има шанс. (казваш, че си оплескала нещата тотално, ако знаех, може би щях да се конкретизирам и със съответното решение, но има и някои необършими гъзове...)



Ами нали знаете как малките са просто порти за всичко, което не бива да се разчува. Та аз чух слух че ходи с друга и естествено ми стана кофти. Явно се е забелязвало твърде лесно отстрани щото на втория ден след тва чух една от клюкарките да му снася че си падам по него по ужасно грозен начин (на висок глас пред цялото даскало). И аз понеже тогава изобщо не знам къде ми е бил акъла веднага го попитах дали пък случайно не би излязъл с мен. Естествено той ми обеща че ще помисли и още ,,мисли". Почна да се разминава с мен само със здрасти а на последък се виждаме все по рядко. Опитах се да го забравя но не мога. Та за тва питам дали все пак има няква надежда. Честно да си кажа днес вече не бих направила много неща по този начин, но се притеснявам дали не съм си истървала единствения шанс.

per-dead
09-25-2014, 16:06
Ермм, кажи му, че наистина си си падала по него, но това, че далеч не е твоя вината да научи по този гаден начин. Попитай го има ли проблем, разрешете го (в случай, че има), кажи му, че все още искаш да излезете и така... Проста маневра е.
Успех.

miglenamarkova
09-25-2014, 20:23
Мерси ще пробвам

subscrizzle
09-27-2014, 20:51
Дръж се с него като с най-добрата си приятелка.Въобще не ебавай и ае отпусни.