PDA

View Full Version : Кой телефон е по-добър?



500
09-23-2014, 21:25
Здравейте,драги съфорумници.Та решил съм да сменям стария телефон и се колебая между iphone 5s и galaxy s5.Моля кажете предимствата и недостатъците на телефоните и операционните им системи

prosto_chovek
09-23-2014, 21:30
И от двата нямам преки наблюдения, ще ти кажа мнения от познати, където имат такива:
iPhone - много е готин, има яката камера, много е здрав, ама не можеш да пращат по блутут нищо на нищо, което не е айфон, готините безплатни приложения са малко, но е надежден и изглежда гъзарски. Скъп да си го купиш, както и за поддръжка (разбирай, че нищо универсално не бачка за него).
Galaxy S5 - много готин, пак има яката камера, пак е здрав, пак изглежда гъзарски, пак е скъп, но после поддръжката му е по - евтина, щото за него стават зарядни за повечето смартфони, екранът е значително по - голям, андроид е, което значи, че гугъл плей е твой. Лесно се синхронизира с повечето устройства.
Аз лично бих избрал самсунга. Забелязал съм при тях, че батериите не са им много държеливи и чат пат дават фалове в системата, което се оправя в сервиз. И двата модела не са имали още време да си покажат недостатъците.

500
09-24-2014, 11:45
Вече взех Galaxy s5,много готин телефон,а също като андроид потребител трудно ще свикна с iOS.Телефона е супер,камерата прави перфектни снимки,за предната камера също е готина,тествах водоустойчивостта и се справи отлично,само скенерът за пръстови отпечатъци не е много добър,защото трябва да приплъзна и да позицията да бъде същата както е била при запаметяването.

prosto_chovek
09-24-2014, 19:41
Честито. :)

500
09-25-2014, 12:16
Благодаря :)