PDA

View Full Version : Не спирам да мисля за него



LittleFallenAngel
09-24-2014, 20:20
Здравейте,
проблемът ми е следният. От две години насам имам едни и същи лекции в университета с едно момче. Още от началото го харесвах, но чувствата ми се увеличиха миналата година. Постоянно мислех за него и се надявах да ме забележи... Той се опита да ме заговори на няколко пъти, но за съжаление всеки път, когато го видех, губех ума и дума (а това не ми се е случвало досега). Мислех си, че през лятото, когато не се виждаме, чувствата ми ще си отидат, но уви... Сега съм в Италия по Еразмус и днес във Фейсбук видях, че някой го е тагнал на снимка - изглежда, че в момента и той учи тук по същата програма, но в друг град.
В мигът, в който видях снимката му, разбрах, че съм се заблуждавала, и че все още имам чувства към него.
Лошото в момента е, че за разлика от миналата година, сега той си има приятелка.
Предвид обстоятелствата, знам, че е нередно и глупаво да продължавам да мисля за него, но не мога да спра...
Някой изпадал ли е в подобна ситуация и може ли да ми даде някакъв съвет?

Благодаря предварително.

Little Monster
09-25-2014, 06:34
Имала съм такива случаи. Всичките свършваха по следния начин: АЗ СТРАДАХ, НА НЕГО НЕ МУ ПУКАШЕ ИЛИ НЕ ЗАБЕЛЯЗВАШЕ.
Не е трябвало толкова да се стягаш, когато се е опитвал да говори с теб. Сега вместо да се съжаляваш сама, можеше да си на мястото на приятелката му.
Съвета ми е да се опитав да го забравиш и да намериш друг човек. Този отпада... а може би след време, ще се случи нещо между вас, ако е писано, но за момента, просто забрави че този човек съществува!

RapExotic
09-26-2014, 13:03
Изпуснала си си шанса. Само с чакане не става. Като харесваш някой трябва да направиш нещо по въпроса своевременно, а не да чакаш той да се сети какво ти се върти в главата. Сега не се бъркай във връзката му.