PDA

View Full Version : Да отмъстя или да продължа напред...???



Munichkata
09-25-2014, 08:55
Здравейте....Аз съм на 18 и е малко тъпо да искам съвети от непознати но както и да е..:Д...Наскоро ходех с едно момче но докато бяхме заедно той постоянно ме лъжеше и стигна до там че ме остави без да каже нищо просто се покри...днес ми писа колко съм му липсвала не му повярвах но дали да се върна при него само за да мога този път да го предам аз...просто искам да разбере че неможе да играе с чувствата на хората.....какво да правя...???

AngelBelchev
09-25-2014, 09:02
Сериозно ли обмисляш да паднеш на неговото ниво и да се излагаш? Тегли му майните и не се занимавай с глупости.

Munichkata
09-25-2014, 09:10
Е дам но е много кофти да те зарежат..:D...прав си няма да се занимавам не си струва....мерси за съветчето....:)

AngelBelchev
09-25-2014, 09:33
Не е болка за умиране, повярвай ми. На 18 си, няма да ти е първия, нито последния. Последното нещо, което трябва да правиш, е да си губиш времето и нервите като се чудиш как да му напакостиш на въпросния герой.

Декстър
09-25-2014, 13:08
Най-доброто отмъщение е, безразличието :)

hey.mistery
09-25-2014, 13:12
На 18 си, не се излагай, не се занимавай с глупости. Продължи напред.

DeHu
09-25-2014, 16:57
Сега понеже още много ти пука за него,ще се върнеш при него и ще забравиш за случката,той пак ще те заебе и ще си двойно по-ядосана.Да,казаха ти го...

BlackEyedPeas
09-25-2014, 17:11
Покажи му, че не ти е дремело изобщо. Вътрешно, може да те изгаря, но най-сладкото отмъщение е непукизма. Покажи към него едно голямо безразличие.

marilyn
09-25-2014, 19:21
Вместо да си мислиш как да му отмъстиш, научи се кога частицата "не" се пише разделно.

Гадно е да те разиграват, късат и зарязват, но се случва. Следващият път внимавай повече и бъди мнителна, не се доверявай лесно. Ако му "отмъстиш" няма да ти стане по-добре, а само ще си паднала на неговото ниво.

Munichkata
09-25-2014, 20:12
Blagodarq za suvetite..aa I marilyn znam koga ne se pishe otdelno prosto sum dopusnala greshka..:)

noworries
09-25-2014, 22:16
Покажи му, че не ти е дремело изобщо. Вътрешно, може да те изгаря, но най-сладкото отмъщение е непукизма. Покажи към него едно голямо безразличие.

!

Ivaaaaa
09-26-2014, 10:05
на 18 си и пишеш така О:
мислила ли си за матурите?

RapExotic
09-26-2014, 12:50
На човека му се е до*бало и иска да те примами с мили думички, а ти си готова да му се вържеш водена от мисълта за отмъщение. Дори и да се върнеш при него с мисълта да го нараниш после е по-вероятно той да си вземе своето и първи да те зареже отново.

bandit.queen
09-27-2014, 07:06
Гадно е да те зарежат,но нито е бил първият,нито ще бъде последният,който ще го направи.
Няма нищо по-наказващо него от непукизма ти.Трябва ли да падаш на нивото му и да му се връзваш на трогващата история с "липсването"?
"Липсваш му ",защото си наранена и защото знае,че вече на това място е оплитал паяжина и може да дойде да постои на нея,докато му мине отново желанието и отново не те остави.