PDA

View Full Version : Парафимоза-Възможно ли е ?



mvlachkovv
09-26-2014, 07:53
Здравейте,на 22 години съм,до преди 1 година неможех да обеля преципума на главичката,след полов акт пък тогава леко по леко започвах да я обелвам,не обръжтах внимание до сега,проблемът ми е ,че открих преди 2 дни синьо/червено петно върху главичката,като съм в ерекция обелването е невъзможно,като не съм се обелва трудно и трудно се прибира,въпросът ми е синьото петно може ли да е нещо фатално в следствие на някакво разкъсване или съсирване на главичката,ходих днес до личната за направление но нямаше в наличност а нямам възможност да платя за преглед.Моля дайте мнение че се притеснявам много да не се стигне до някоя крайност.Ето и снимка http://prikachi.com/images/963/7627963E.jpg

stunkaaaa
09-29-2014, 18:34
Отивай на лекар!

marilyn
09-30-2014, 22:06
Нарушаваш правилата с тази снимка, най-добре я махни. Отиди на лекар, на 22 си, щом не го забелваш като хората, сега ли се сети, че нещо не е в ред?

Little Monster
10-01-2014, 05:18
Не изглежда никак добре. Отиди на лекар, колкото се може по-скоро, защото ще си навлечеш по-голяма беля от тази.... Работата не изглежда никак добре.

NissaN
10-11-2014, 08:27
Това е много гадно.Вместо да си качваш снимки трябваше да отидеш на лекар веднага.