PDA

View Full Version : Как да и покажа?



madafaka123
09-26-2014, 16:42
Запознах се с 1 момиче преди 1 месец. Аз съм на 18 тя е на 15 години, излизахме 5-6 пъти само двамата. Стана, така че почнах малко или много да я харесвам и тук идва проблема, как да и покажа, че не искам да сме просто приятели, а нещо повече. До сега съм нямал приятелка точно поради тази причина, всичко върви добре докато не дойде този момент да си показвам чувствата, просто не мога страх ме е да не сбъркам.

BlauMeise
09-26-2014, 17:16
Не се колебай, покажи и намеренията си, не бъди твърде настоятелен, но и кажи, че я харесваш. Ако продължаваш да чакаш, дори да те е харесала ще изпуснеш момента и накрая наистина всичко ще отиде по-дяволите.

FAKE IT
09-26-2014, 18:18
Мадафака, 5-6 пъти? Мноооооого си проточил. Датс шит маай мадафакин нигаа.

Първо разкажи как се държи госпожицата около теб и дали някакво нейно действие ти прави впечатление напоследък, после ще уточним останалото.

madafaka123
09-26-2014, 18:32
Еми държи се нормално, не знам усмихва ми се доста често аз на нея също, погледите ни се засичат често и такива работи. Преди няколко дена бяхме седнали на една пейка и ми каза, че в момента е много щастлива.

FAKE IT
09-26-2014, 20:57
От едно даскало сте и погледите ви се засичат по коридорите или?

Като ти каза, че е щастлива на пейката ти какво й отговори?

madafaka123
09-26-2014, 21:18
Не се изразих правилно, докато сме навънка доста често се случва да се гледаме, а иначе, защото съм си малко проЗД и казах добре..

hey.mistery
09-26-2014, 21:22
Ако смяташ, че и тя отвръща, като излизате я изпращай после, примерно ако седнете някъде може да сложиш ръката си върху нейната, нещо от този род, прегръщай я.. То ще си проличи, няма как.

FAKE IT
09-26-2014, 21:40
Да се гледате докато сте един до друг, без да си казвате нищо? Това ли имаш предвид?

madafaka123
09-26-2014, 21:42
Да нещо такова, а иначе я изпращам всеки път.

FAKE IT
09-26-2014, 21:55
Значи си изпуснал няколко чести възможности да я целунеш ;D

Когато настане такова "неловко" мълчание, докато се гледате безмълвно и сте близо един до друг, просто я целуни. Без обяснения, без да държиш реч, без ама много те харесвам и т.н.
Леко се доближаваш до нея, накланяш си главата... това всъщност едва ли се налага да го обяснявам.

Преди това трябва да си опечеш работата, което силно се надявам да си направил, като си я докосвал периодично и ала бала.

А въпросното изпращане как протича? "Мерси, че ме изпрати (усмивка), Чао, ще си пишем (обръща се и си заминава)" или се прегръщате, или се гледате умно или ... ?

madafaka123
09-26-2014, 22:02
"Мерси, че ме изпрати (усмивка), Чао, ще си пишем (обръща се и си заминава)" ето така :D

FAKE IT
09-26-2014, 22:09
Ауе ти си за бой, бе :/

Окей, това с неочакванате целувка на паузата с погледите го забравяме тогава /освен ако наистина не усещаш, че хвърчат искри и фоеверки в тоя момент/ :D

Имам тоооооолкова да ти говоря, че чак ме мързи. Ти си срамежлив и пасивен, до степен чак да не докосваш момичето до теб, за да не изядеш шамарено кроше, да не ти тегли путки майни, да не те напръска със спрей и поради ред други ненужни съображения за сигурност.

Ако не те мързи ми цъкни на профила и ми виж коментарите в форума, там от тия по-старите съм писал романи по тия въпроси и много ме мързи да ги пиша наново и тук.

madafaka123
09-26-2014, 22:14
Ще ги прегледам утре :) . А иначе да срамежлив съм малко, а това с докосването и приятели ми го казаха и май трябва да го направя иначе току-виж съм и станал добро приятелче.

FAKE IT
09-27-2014, 07:01
Има голям шанс вече да си й доброто приятелче, понеже много си проточил нещата ;D

madafaka123
09-27-2014, 07:30
Има голям шанс вече да си й доброто приятелче, понеже много си проточил нещата ;D
Мисля, че още има надежда за мен :D

4everStrong
09-27-2014, 09:40
1. Не прави грешката да и кажеш добре като ти каже, че е щастлива. Кажи и че и ти си щастлив с нея.
2. Не и се обяснявай в любов във феиса или там където си пишете, това е най - тъпото.
3. Ако сте двамата само излязли някъде не си вади телефона.
А бе има мн неща да ти реда ама ме мързи. Като останете двамата или като я изпратиш другия път ако седи не влиза веднага в тях значи чака да я целунеш. Или пък докато просто си седите на пейката я питай дали и е студено и ако каже да я гушни за да я стоплиш. Не знам какво още да ти кажа.Нека останалите да дават още съвети. :)

madafaka123
09-27-2014, 11:16
1. Не прави грешката да и кажеш добре като ти каже, че е щастлива. Кажи и че и ти си щастлив с нея.
2. Не и се обяснявай в любов във феиса или там където си пишете, това е най - тъпото.
3. Ако сте двамата само излязли някъде не си вади телефона.
А бе има мн неща да ти реда ама ме мързи. Като останете двамата или като я изпратиш другия път ако седи не влиза веднага в тях значи чака да я целунеш. Или пък докато просто си седите на пейката я питай дали и е студено и ако каже да я гушни за да я стоплиш. Не знам какво още да ти кажа.Нека останалите да дават още съвети. :)

Никога на никоя не съм се обяснявал в любов по чат и не мисля да го правя :D , и мерси за съветите :)

RapExotic
09-27-2014, 13:06
Може да пробваш да я почерпиш с една бира, като пълнолетен батко. Така ще се отпусне и ще можеш да разговаряш и да я докосваш по-свободно.

FAKE IT
09-27-2014, 13:14
Що не я дрогира направо? ;D

madafaka123
09-27-2014, 15:03
Да пълнолетен батко който в главата си е още на 15 :D

Crazy Kid
09-27-2014, 16:29
Съветите, които ти дадоха са супер. Ще ти дам и аз, защото съм момиче на 15 и смятам, че ще е от помощ. Когато пак се разхождате просто бъди достатъчно близо, за да можеш да й докоснеш ръката леко и ако не се отдръпне, просто я дръж за ръка... след това поне ще знаеш, че не можеш да сгрешиш. :)

miglenamarkova
09-27-2014, 16:49
Аз също съм момиче на 15. Не знам за нея, но знам кво чакам направи моето момче мечта от 3 години насам. Нашата ситуация е доста подобна. Той обаче е на 16. Та мисля, че ще се усети ако докато се разхождате я докосваш от време на време. След тва може да пробваш да я хванеш за ръката и ако не се дръпне работата е ясна. Успех