PDA

View Full Version : Пъпки и черни точки



love1234
09-26-2014, 18:19
Някой да ми предложи нещо добро от което сте доволни за премахване на малки пъпчици и черни точки?

fifince93
09-27-2014, 16:53
Аз съм доволна от козметиката на Neutrogena. Когато имах малки пъпчици и черни точки единствено тя ми помогна. И по-конкретно за тези 3 продукта става въпрос http://www.neutrogena.co.uk/sites/neutrogena.co.uk/files/product_range/banner1.jpg :)

zombielean
09-27-2014, 17:30
Зинерит! Струва около 13 лв, но на мен наистина ми помага, макар че при всеки е различно.

Ivaaaaa
09-27-2014, 20:55
не слушай онова момиче. имах(м) маска и измиващо 2в1 на neutrogena http://glamours.lk/images/product/GPQ5BLK8.jpg и е пълен боклук. иначе акнеаут

fifince93
09-27-2014, 21:59
Аз не съм препоръчала маската, която е 2в1 препоръчвам тази, която е scrub mask. Аз имах много проблемна кожа и тези продукти ми помогнаха. Зависи от самата кожа на мен пък акнеаут ми изгори кожата.

Иначе бих препоръчала и Скинорен, но той може би е за малко по-проблемни кожи. За всеки е строго индивидуално :)

kalpazanka
09-28-2014, 11:16
Акне аут активен лосион. Колкото и да се стараеш, по-добро почистване от това няма. Просто виждаш мръсотията, която остава на памучния тампон. Няма лошо да си вземеш Зинерит, но той съдържа антибиотик, така че ефектът ще е до време.
Препоръчвам ти La Roche Posay effaclar измиващ гел. Доколкото чета по блоговете, има мини опаковки за по 8-9 лева с подарък крема от серията. Може поне да опиташ и да прецениш какъв е ефектът, преди да инвестираш 25 лева за голямата опаковка, достатъчна за цяла календарна година.
За черните точки личен фаворит ми е Bioderma sebium pore refiner. Струва си всяка стотинка!

DragonLady
09-28-2014, 11:39
Салицилов спирт - изсушава и изгаря пъпките до дни.

kalpazanka
09-28-2014, 12:07
В добавка изсушава кожата и стимулира отделянето на още повече себум...

love1234
09-29-2014, 17:13
Ами какво ще кажете за Nivea all in 1 ?

love1234
09-29-2014, 17:18
Акне аут активен лосион. Колкото и да се стараеш, по-добро почистване от това няма. Просто виждаш мръсотията, която остава на памучния тампон. Няма лошо да си вземеш Зинерит, но той съдържа антибиотик, така че ефектът ще е до време.
Препоръчвам ти La Roche Posay effaclar измиващ гел. Доколкото чета по блоговете, има мини опаковки за по 8-9 лева с подарък крема от серията. Може поне да опиташ и да прецениш какъв е ефектът, преди да инвестираш 25 лева за голямата опаковка, достатъчна за цяла календарна година.
За черните точки личен фаворит ми е Bioderma sebium pore refiner. Струва си всяка стотинка!

Пише, че акне аут е за мазна кожа, а моята е суха ;/

Hayashi
09-29-2014, 20:36
Акне аут според мен не е добре измислен, съставът му е потресаващ.
Черни точки се махат веднага, най-ефективно с лентички. А почисването на порите е добре да се прави с някакъв вид четка. Аз си ползвам обикновена четка за пори с много финни косъмчета всеки път когато си мия лицето с гел или пяна. Сигурна съм, че и електрическите четки също са прекрасни.
Ако кожата ти е суха потърси измивен гел или пяна без сулфати.