PDA

View Full Version : Тънка коса



peti123
09-26-2014, 20:55
Здравейте, имам проблем с косата ми , косъмът е изключително тънък. Не е боядисвана никога , естествено русо е , единственото , с което я третирам са преса за изправяне и то колкото се може по-рядко. Предстоящата година ще имам бал и много се чудя каква да е прическата ми . Знаете ли някакви продукти , с които мога да успея да подсиля косата си ? Благодаря предварително.

Ivaaaaa
09-27-2014, 12:55
имам същия проблем и съм опитвала какво ли не. за да не я изтощаваш и изтъняваш допълнително, спри с всички преси и маши и редовно на фризьор.
доволна съм от тази серия, но не очаквай чудеса
http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/body-building-za-obem

strawberry88
09-27-2014, 13:08
Тънката коса не може да се оправи, но може да изглежда не чак толкова тънка (с подходяща подстрижка според мен, на продукти не разчитам).

marilyn
09-29-2014, 09:04
Спри с пресите, защото тънката коса се уврежда много по-лесно. Прави си домашни маски за подхранване или си купи някоя хубава маска. Не мога да ти препоръчам конкретна марка за тънка коса, защото моята е в другата крайност - непокорна и с дебели косми. Иначе за прическата... голямо колебание си е! :D Посъветвай се с фризьора си за някакви идеи. Все пак прическата зависи от лицето ти, от тоалета...