PDA

View Full Version : Как да променя родителите



shadwowo
09-27-2014, 00:33
Аз съм момче на 17 години и имам приятелка която е на 14 , живеем в малък град в Пловдивска област . Излизам с това момиче вече от 3 месеца , тя за мен е всичко на света , за тези 17 години тя е единствената ми приятелка , понеже винаги чаках подходящата или те не ме харесваха , но това не е проблема тук.

Родителите на моята приятелка са твърде строги с нея , живеем само на 3 улици разстояние един от друг , а те я карат да се прибира вкъщи още в 18:30/19:00/19:30 или в 20:00 най-късно и не я пускат след това . Родителите и винаги са били много строги с нея и брат и , но от както започнах да излизам с нея , те станаха твърде строги и смятам , че всичко е породено от това , че те нямат доверие на мен или нея .

Приятелката ми , веднъж ми призна , че ако майка и татко и не бяха толкова строги с нея , тя можеше да е готова да извърши полов акт с мен , тъй като и аз съм и първия и като гадже и като сериозна връзка .

Моля ако някой има някакви решения или идеи , които могат да ми помогнат отговорете , моля ви!

Andjyy
09-27-2014, 20:52
Страх ги е да не й откъснеш цветенцето
/не знам как по-мило да го кажа/

FAKE IT
09-27-2014, 21:11
Приятелката ми , веднъж ми призна , че ако майка и татко и не бяха толкова строги с нея , тя можеше да е готова да извърши полов акт с мен , тъй като и аз съм и първия и като гадже и като сериозна връзка .

Ииихихихихихих Уууу хууххухухуху

Andjyy
09-27-2014, 21:19
Не му помагаш особено

FAKE IT
09-27-2014, 21:27
Но помагам на себе си да се посмея.

+ че в тоя случай няма какво да се направи, освен ако не измисли начин да препрограмира мозъците на родителите й.

shadwowo
09-28-2014, 07:57
Вчера майка и ме покани да ида у тях и ни остави в на приятелката ми стаята , бяхме сами около 2 часа и се натискахме много , беше романтично и приятно , въпреки че бях много нервен поради факта , че майка и направи нещо толкова драстично като да ме покани у тях , което не вярвах , че може да стане в близките 3-4 месеца . Сега се чудя дали всъщност не греша относно родителите и ... ?

Andjyy
09-28-2014, 17:01
Да ти хвърля ли боб?

BlackEyedPeas
09-28-2014, 17:43
Знаеш, знаеш отговора, но не искаш да го приемеш. На 14 е, все още е дете, а ти си вече на 17 и в тези граници моментно си голям за нея. Ако тя беше на 17, а ти на 21 тогава нямаше да има проблеми. Детето тепърва е влезнало в гимназия. За момента си малко след лимита, защото родителите й са се паднали такива.