PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!Имам проблем



BePositive
09-27-2014, 06:58
Здравейте!Моля ви за помощ.Харесвах едно момче ,казах му ,оказа се,че и той ме харесва.Сега обаче всичко е различно.Искам да не се е случвало.Той започна да ме преследва и ми задава някакси странни въпроси.Какво да правя?!Покани ме на кино аз приех но при положение,че ще взема приятелка,защото не искам да сме само двамата моля ви за помощ!

bandit.queen
09-27-2014, 07:01
Той е взел инициативата в свои ръце,а ти след казаното не знам какво си очаквала да се случи.
Всъщност ти искаш ли връзка с това момче,защото той явно е поел нещата в свои ръце,но сега ти се дърпаш.
Изясни си нещата,реши какво искаш да се случи между вас двамата.

BePositive
09-27-2014, 07:08
Той е взел инициативата в свои ръце,а ти след казаното не знам какво си очаквала да се случи.
Всъщност ти искаш ли връзка с това момче,защото той явно е поел нещата в свои ръце,но сега ти се дърпаш.
Изясни си нещата,реши какво искаш да се случи между вас двамата.
Не искам връзка, напротив, исках само той да знае.

bandit.queen
09-27-2014, 08:14
Не искам връзка, напротив, исках само той да знае.

Искала си да знае ,че просто го харесваш,така ли ?
Е,наистина ме учуди.

BePositive
09-27-2014, 08:28
Ами да

4everStrong
09-27-2014, 09:54
Ти го харесваш, обаче не искаш връзка, а искаш той да знае, просто ей така за информация :D Нещо не мога да те разбера. + ТОВА те кани на кино ти приемаш, а всъщност не искаш да отидеш. После жените знаели какво искат...

Помисли хубаво какво искаш, ако не искаш да си с него му го кажи ,а не момчето да се мъчи да те спечели и да се чуди защо не става..

OverDrive
09-27-2014, 09:59
Най-най-най-най-най-най-глупавото нещо, което съм чел в живота ми, а аз чета ужасно много. Не мога да си представя дори как такава идиотщина се е заформила в нечия глава. Ти си под 16 години и съм почти сигурен. Веднага се махай от това момче и не му проваляй живота с филмите ти.

sl1nceetoo
09-27-2014, 10:21
Веднага се махай от това момче.

и не му губи времето, заблуждавайки го

BePositive
09-27-2014, 10:48
Ама вие не разбрахте ли ? Аз го харесвах, но той започна да се държи ужасно!

Sun_Smile
09-27-2014, 10:58
защо я нападате не можете ли да се поставите на нейно място аз те съветвам да продължиш напред и някак да му кажеш

RapExotic
09-27-2014, 13:13
Ти го харесваш, обаче не искаш връзка, а искаш той да знае, просто ей така за информация :D Нещо не мога да те разбера. + ТОВА те кани на кино ти приемаш, а всъщност не искаш да отидеш. После жените знаели какво искат...

Какви жени, каква логика .. Тук става въпрос за 11-12 годишно момиченце. :D

Не се занимавай с момчета и с връзки поне докато станеш на 15. Дори да си мислиш, че харесваш някой не му го казвай, за да не се окаже, че чувствата ви са взаимни.

subscrizzle
09-27-2014, 20:47
Абе отрежи го ама ако после си прави ебавки с тебе........не е в него вината.Била си много неясна затва ше си патиш:)

Moon_Light_Shadow
09-29-2014, 14:54
Наистина сложна история...