PDA

View Full Version : Не ми обръща внимание.



4everStrong
09-27-2014, 09:23
Здравейте. Преди време се занимавах с едно момиче, което харесвах много, тя също ме харесваше. Целували сме се излизали сме по дискотеки, но не искаше да излезем само двамата някъде и т.н пишехме си по цял ден, но когато и кажех "Аиде на кафе" Тя ми казваше има време... Та спрях да и пиша за известно време и да контактувам с нея да видя каква ще и е реакцията. Наскоро и писах във фейса обаче не ми отговори. А бе писах и 4-5 пъти да
бъда по - точнен :D . Като ме види някъде не ме подминава усмихва ми се и ме поздравява. Въпросът ми е следният как да и спечеля отново вниманието? :)

sl1nceetoo
09-27-2014, 09:35
Зависи си от характера. На мен ако някой ей така спре да ми пише, защото съм му отказала кафе, ще го помисля за несериозен. Просто като се засечете някъде я заговори за по-дълго, вместо само да се поздравявате. И така, контактувайте по-често и просто й кажи, че наистина я харесваш.

4everStrong
09-27-2014, 09:47
Тя не ми е отказвала само кафе, отказва ми да се видим където и да е само двамата. Опитвал съм се да я заговоря за по - дълго време, но не уцелвам момента или и дойде автобуса или някой я чака... А пък и не учим в едно и също училище и рядко се засичаме. Поне да имахме общи приятели ама и тва нямаме. Дали вече не съм бита карта?

sl1nceetoo
09-27-2014, 11:13
Не разбирам как сте се целували и сте ходили по дискотеки, и изведнъж тя започва да те отбягва. Или си сгафил с нещо, или тя не знае кво иска. Ако е второто-не се занимавай.

xXxPETYAxXx
09-27-2014, 11:18
Дали вече не съм бита карта?

Май, май.

RapExotic
09-27-2014, 13:18
Та спрях да и пиша за известно време и да контактувам с нея да видя каква ще и е реакцията.

И каква и беше реакцията? Ако не те е потърсила значи няма или е загубила интерес към теб и не можеш да промениш това.

FAKE IT
09-27-2014, 13:40
Дали вече не съм бита карта?

На това му викам прозрение.

4everStrong
09-27-2014, 15:18
Внимание, интерес = едно и също не мисля, че съм и бил безинтересен. Но как да си го върна тоя интерес/внимание ? Дайте съвети.