PDA

View Full Version : Вярвате ли?



Vera Nikolova
09-27-2014, 15:29
Здравейте. Нали има поверия с огледала, как ако се счупят ще ти се случат лоши неща и т.н. Аз от 11-12- годишна чупя огледала, без да искам, просто като го сложа някъде до прозореца за по- хубава светлина, понякога така пада и се чупи. Че са и големи огледала, не от онези малките и кръглите :D та неска пак счупих огледало и майка ми ми каза, че на колкото парчета счупя огледалото, толкова години нещастна любов ще имам. Пък аз верно късмет с любовта нямам, верно на 14 съм, ама пак :D Ако е вярно наистина, цял живот ще съм си самичка..
Осъзнавам колко глупаво изглежда във вашите очи тази тема и всичко това като цяло, но да питам вие вярвате ли на това?

RapExotic
09-28-2014, 18:32
Разбира се, че цял живот ще си самичка. Момчетата не харесват суеверни жени. :D

galaxy29
09-28-2014, 22:09
аз не съм суеверна или поне не много, но майка ми ме изумява
много ми е смешна като забрави нещо и се върне и почне да мрънка 'оф всега няма да ми върви, всичко е изгубено'
или като излезем двете и аз тръгна да се върна за нещо и тя 'не, не, НЕ да не си посмяла, че няма да ни върви' ахах :Д

yakuza_
09-29-2014, 06:01
осъзнаваш ли, че това е най-обикновено стъкло с тънко покритие от едната страна?
не е ли двусмислица, ако счупено огледало носи нещастие, а в същия момент има една приказка - "счупеното носи щастие"