PDA

View Full Version : Някой може ли да реши теста по инф. технологии?



zombielean
09-27-2014, 17:21
http://www.izkustva.net/pdfs/test_8class_vhodno_nivo.pdf

zombielean
09-28-2014, 11:16
Хайде де! За утре е.

krastata
09-28-2014, 14:46
nobody give a shit....реши си го сам, егати мързела, не стига, че знаеш какъв тест ще имаш, ами искаш и някой да ти го реши...pfff

turnadowwe
09-28-2014, 14:49
1-б, 2-в, 3-в, 4-а, 5-г, 6-а, 7-б, 8-в, 9-г, 10-г, 11-а, 12-б, 13-б, 14-в, 15-г, 16-в, 17-а, 18-а, 19-а, 20-не съм сигурен, ама мисля, че е г) ;) КЪСМЕТ

JDeel
09-28-2014, 18:44
Тоя тест явно на всички ви го дават. Я да се пробвам пак на него :)

1 в) 7200 rpm = 7200 revolutions per minute = 7200 оборота в минута
2 б) DVD си е DVD, RW = Rewritable (презаписваем). 5170a е модела на устройството, ама за нищо на света не препоръчвам NEC... както и оптична записвачка въобще :)
3 в) Звуковите сигнали по принцип се настройват отделно от темата, иконите всеки си ги подрежда както иска
4 б) Макар че винаги бих спорил за г)
5 не знам какво се има предвид под "маркиране" в случая
6 а) Ако е същата рамка за която си мисля, тя е просто декоративна
7 г) Хващаш "+"-чето от B6 и местиш до E6 за да се попълни целия ред със същата формула
8 в) Щото условието е вярно (само при г не е) и при вярно условие се връща 0. Повече тук: http://www.techonthenet.com/excel/formulas/if.php Няма да споменаваме, че липсва по една скобичка в края при в) и г)
9 аааа не знам, не се занимавам всеки ден с Excel че да му знам всички правила
10 б) Pie диаграмата дето прилича на питка е по-скоро за процентно съотношение
11 ... скоро не съм ползвал Word за такива дивотии, ама винаги може да се провери как става
12 а) Table Insert Row Above = Таблица Вкарай Ред Отгоре
13 a) Не че съм пробвал тия маневри, ама това ми прилича на 2 колонки и 3 реда
14... не съм го пробвал, ама не е г
15... не съм си имал много вземане-даване с Power Point
16... май трябва да е г), освен ако съответните файлове не могат да се отворят с друго налично
17 в)
18... от де да знам възможностите на Power Point
19 в)
20 б)

zombielean
09-29-2014, 06:21
nobody give a shit....реши си го сам, егати мързела, не стига, че знаеш какъв тест ще имаш, ами искаш и някой да ти го реши...pfff

1- момиче съм.
2- ако можех, щях да си го реша.

krastata
09-29-2014, 08:20
1- момиче съм.
2- ако можех, щях да си го реша.
за това има едни неща наречени учебници и тетрадки, от които да си научиш, МЪРЗЕЛ

zombielean
09-29-2014, 12:21
за това има едни неща наречени учебници и тетрадки, от които да си научиш, МЪРЗЕЛ
На нас не ни искат учебници. Освен това ни казаха, че ще правим тест без никакъв преговор. Идиот скапан! Като не знаеш не пиши!

krastata
09-29-2014, 19:26
На нас не ни искат учебници. Освен това ни казаха, че ще правим тест без никакъв преговор. Идиот скапан! Като не знаеш не пиши!
Нали в имате тетрадки ма, шматко проста, от там преговаряй или се разтърси малко из интернет, а не да чакаш някой да ти ги решавам, егата пиклата маносана....ей на заради такива мързели като тебе образованието ще пропадне...НАПУСНИ, мухлата ти с мухла

JDeel
09-29-2014, 20:53
Споко бе, тоя тест и без това е твърде архаичен и нищо не означава, с него или без него - все тая. Аз на нейните години дори не съм знаел, че съществуват компютри.

zombielean
09-30-2014, 06:50
Нали в имате тетрадки ма, шматко проста, от там преговаряй или се разтърси малко из интернет, а не да чакаш някой да ти ги решавам, егата пиклата маносана....ей на заради такива мързели като тебе образованието ще пропадне...НАПУСНИ, мухлата ти с мухла

И в тетрадките нищо не сме писали, копелдак скапан. Аз съм написала в темата какво искам. Или ми даваш скапани отговори или въобще не пиши в тая тема. Тъпо копеле! Забранявам ти да ми пишеш в темата и можеш да гориш в АДА!!!!

krastata
09-30-2014, 07:39
И в тетрадките нищо не сме писали, копелдак скапан. Аз съм написала в темата какво искам. Или ми даваш скапани отговори или въобще не пиши в тая тема. Тъпо копеле! Забранявам ти да ми пишеш в темата и можеш да гориш в АДА!!!!
"забранявала" phahaha на кой ще забраниш ма дрисло?!? ти хич не си в час....ще ви дадат тест, за който не сте учили, бавназагряваща ли си ква си? нали и в интернет можеш да потърсиш отговорите ма толкова ли си проста. куха мухля....засттреляй се и направи услуга на всички ;) пикла недоносена

zombielean
09-30-2014, 07:56
"забранявала" phahaha на кой ще забраниш ма дрисло?!? ти хич не си в час....ще ви дадат тест, за който не сте учили, бавназагряваща ли си ква си? нали и в интернет можеш да потърсиш отговорите ма толкова ли си проста. куха мухля....засттреляй се и направи услуга на всички ;) пикла недоносена


Виж кво ,крастава жабке. Сега учителят ни е друг и дрънка неща, за които старият не ни е говорил. Пак ти казвам, като не знаеш не пиши. Истински мъж си. Да обиждаш момиче. Браво! Дано пенисът ти да изсъхне и да трябва да пиеш 200 хапчета виягра, за да ти стане и то толкова колкото да не си пикаеш на пантофите.

Little Monster
09-30-2014, 09:27
спрете с обидите!

krastata
09-30-2014, 09:50
Виж кво ,крастава жабке. Сега учителят ни е друг и дрънка неща, за които старият не ни е говорил. Пак ти казвам, като не знаеш не пиши. Истински мъж си. Да обиждаш момиче. Браво! Дано пенисът ти да изсъхне и да трябва да пиеш 200 хапчета виягра, за да ти стане и то толкова колкото да не си пикаеш на пантофите.
ма ти си била много зле ма.....пак ти казвам в интернет ги има отговорите ако ги потърсиш, ама те МЪРЗИ нали.......циците да ти изсъхнат(макар че се съмнявам че имаш такива) кур да не видиш, пиклата ти бавна......тъпа, ясно защо си с никнейм zombie еди си кво.....защото си БЕЗМОЗЪЧНА, ей за тва...шафрантия употребена.....застреляй се!

zombielean
09-30-2014, 10:35
ма ти си била много зле ма.....пак ти казвам в интернет ги има отговорите ако ги потърсиш, ама те МЪРЗИ нали.......циците да ти изсъхнат(макар че се съмнявам че имаш такива) кур да не видиш, пиклата ти бавна......тъпа, ясно защо си с никнейм zombie еди си кво.....защото си БЕЗМОЗЪЧНА, ей за тва...шафрантия употребена.....застреляй се!
Много ме нарани като ми говориш така. Остави ме! В депресия съм. ;) А и няма смисъл да ти обяснявам защо съм се писала зомби. Такъв като теб не би ме разбрал.

LadyDi
09-30-2014, 11:01
аз