PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче, но нея я е срам.



Nikolai_Ribata
09-27-2014, 19:52
Харесвам я от скоро. Нова е в класа и си мисля че и тя ме харесва. Преди един ден си писахме по facebook и стана на въпрос за това. Писахме си и казах че я харесвам. После каза че и тя ме харесва но я е срам. Много я е срам. Незнам какво да правя. Искам нещо по сериозно но щом я е срам... Незнам какво да направя. Май иска да останем само приятели. Та въпроса ми е какво мога да напрява. Помогнете.

Novsymmmmm
09-27-2014, 19:59
Ако ти е казала,че те харесва къв е проблема тогава? излизаш с не я на кафе/кино/разходка и леко по леко..

FAKE IT
09-27-2014, 21:17
Апък нея я е срааааааааааам :С

BeTheOne
09-29-2014, 19:02
Харесвате се, но ви е срам? Е няма такова животно.
Какво да направиш? Прекарайте известно време заедно, свикнете с присъствието на другия и се отпуснете. Преди училище, след училище, през уикендите. Просто измисли нещо да правите заедно. Не е важно, какво е просто прекарайте време заедно. Разходка в парка, джаги, биляд, дартс, боулинг, кънки, танци, кино. Киното е добра идея с оглед на това, че през по-голямата част от времето сте един до друг, но не говорите и пак свиквате един с друг, а преди и след филма имате тема за разговор - филма.

Така ще разберете повече за другия, ще се отпуснете и ще разберете дали има смисъл да сте заедно.


Поздрави!


BeTheOne

Mindhack
09-30-2014, 19:39
Харесвам я от скоро. Нова е в класа и си мисля че и тя ме харесва. Преди един ден си писахме по facebook и стана на въпрос за това. Писахме си и казах че я харесвам. После каза че и тя ме харесва но я е срам. Много я е срам. Незнам какво да правя. Искам нещо по сериозно но щом я е срам... Незнам какво да направя. Май иска да останем само приятели. Та въпроса ми е какво мога да напрява. Помогнете.

Привет, Ники!

Почти си давам обяснение откъде идва прякора ти "рибата" :D (не го приемай лично, малка шега да сдраматизираме).

Всичко е ясно - не може да очакваш тя да направи първата крачка, тук трябва да действаш ти! Момичето има нужда от насоки, причините да се притеснява могат да бъдат хиляди, опитай се да разбереш какви (бъди добър слушател, не прекалено настоятелен за определени неща, ако доловиш колебание или нежелание от нейна страна).

Съобщението е crystal clear - поеми инициативата!

Поздрави и успех!
А.

vikAy
10-01-2014, 08:59
Харесвате се, но ви е срам? Е няма такова животно.
Какво да направиш? Прекарайте известно време заедно, свикнете с присъствието на другия и се отпуснете. Преди училище, след училище, през уикендите. Просто измисли нещо да правите заедно. Не е важно, какво е просто прекарайте време заедно. Разходка в парка, джаги, биляд, дартс, боулинг, кънки, танци, кино. Киното е добра идея с оглед на това, че през по-голямата част от времето сте един до друг, но не говорите и пак свиквате един с друг, а преди и след филма имате тема за разговор - филма.

Така ще разберете повече за другия, ще се отпуснете и ще разберете дали има смисъл да сте заедно.


Поздрави!


BeTheOne


+++

Най-добрият вариант

BlackEyedPeas
10-01-2014, 12:28
Има и вариант да го е казала, защото е нова и не иска да си разваля с някой взаимоотношенията в началото, защото не иска да ти стане гадно ако не ти отвърне. Странно е иначе да си го е казала, пък да я е срам. Трябва да си явно някой задръстен, че да я е срам и пак няма логика. Срамно щеше е ако те харесва и се срамуваше да ти каже, пък тя ти е казала, so..