PDA

View Full Version : Не му стана! Дайте съвет!



j'aimedelamusic
09-27-2014, 22:01
Здравейте, не знаех към кого да се обърна и реших да питам вас. Ами вече 4 месеца си имам приятел и преди месец реших да му пусна (девствена съм). Та той ме беше поканил у тях и минахме през процедурата по разгорещяването и всичко си беше наред, но когато дойде време да проникне в мен омекна. Пробвах с докосвания и целувки и пак се случи същото и двамата останахме доста разочаровани. След известно време пак пробвахме, но сценария се повтори. В момента се чувствам травмирана от случилото се и ме е страх и вследствие нямам желание за трети опит.

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!

the_black_mamba
09-27-2014, 22:12
Не се притеснявай..случва се... може да е от притеснение или от презерватива... Пробвайте още веднъж... Рано или късно ще му стане :)

CrazyLittleThing
09-28-2014, 11:08
Нищо кой знае какво не се е случило. Духай му по-дълго, може и първите няколко прониквания да са без презерватив. Щом веднъж е започнал добре, вероятността да му падне по време на секс е значително по-малка. След тези няколко прониквания обаче задължително сложете презерватив, защото при все че му е първи път, не се знае за колко време ще се изпразни. ( може и да са няколко минути, възможно е пък и да не може да свърши дори )

per-dead
09-28-2014, 13:07
Здравейте, не знаех към кого да се обърна и реших да питам вас. Ами вече 4 месеца си имам приятел и преди месец реших да му пусна (девствена съм). Та той ме беше поканил у тях и минахме през процедурата по разгорещяването и всичко си беше наред, но когато дойде време да проникне в мен омекна. Пробвах с докосвания и целувки и пак се случи същото и двамата останахме доста разочаровани. След известно време пак пробвахме, но сценария се повтори. В момента се чувствам травмирана от случилото се и ме е страх и вследствие нямам желание за трети опит.

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!

Всичко е от притеснение, слънчице, не е в теб вината. Понеже той знае, че си девствена и се притеснява, най-вероятно.
Не се травмирай, а опитвай. Свирки, ръчна, това-онова, накарай го да забрави, че ще чука девственица.
И ако това не стане, пробвайте с онези презервативи на durex с лубрикант, който задържа ерекцията. Не мога да ти кажа от опит оказват ли ефект наистина, но нищо не пречи да пробвате.
Успех.

RapExotic
09-28-2014, 18:52
Отпусни го малко преди секса. Може и малко алкохолец да пийне преди това. Ако и двамата сте девствени е нормално да имате един-два неуспешни опита. Не се притеснявай от това.

jorencet0
09-28-2014, 20:55
Момиче тая уста не е само за празни приказки !

marilyn
09-29-2014, 08:51
Случва се на всеки. Може да се е притеснил и затова така да се е получило. Направи му свирка, не прекалявайте с любовната игра.

vikAy
09-30-2014, 07:44
Купи му виагра и ще му е опънат цял ден.

baby_baby
10-01-2014, 21:56
От притеснението е

Slynchiicee
10-02-2014, 23:29
Травмирана от това че не му е станало ;ддд ???!!?!?

THEJOK3R
10-03-2014, 10:55
Виагра, бейби.