PDA

View Full Version : Пожелание за рожден ден за любимия



hriseto_22
09-28-2014, 07:33
Хора моля ви помогнете ми. :( В интернет търсих пожелание за рождения ден на приятеля ми обаче нищо не ми допадна,почти всички пожелания са от рода на ''пожелавам ти здраве,любов...обичам те и т.н.'' Искам да му напиша пожелание,с което да го накарам да се усмихне обаче нито намирам такова,нито се сещам за такова. :( А и няма време рождения му ден е утре,ако някой се сеща нека го напише,ще съм му много благодарна. :( ^_^ (happy)

RapExotic
09-28-2014, 17:04
Напиши му нещо свързано с това, което сте преживяли заедно. Пожелай му нещо, което знаеш, че иска да постигне. Ние не го познаваме и няма как да ти помогнем, освен с някакви клиширани изрази.

galaxy29
09-29-2014, 00:16
Напиши му нещо свързано с това, което сте преживяли заедно. Пожелай му нещо, което знаеш, че иска да постигне. Ние не го познаваме и няма как да ти помогнем, освен с някакви клиширани изрази.
мда, но не мисля, че човек с аватар от капризен е способен да измисли нещо качествено ;/

hriseto_22
09-29-2014, 04:18
На теб galaxy29 какъв ти е проблема с аватара ми,че е от капризен?Какво от това като ми е от там а?Значи ти съдиш хората по аватарите и от кой сайт е аватара така ли?Сигурна ли си,че не мога да измисла нещо качествено след като аватара ми е от капризен?Не бъди много сигурна и недей да съдиш хората по аватара им.

marilyn
09-29-2014, 08:27
Напиши му нещо авторско. По-добре да е два реда и да не е най-оригиналното, отколкото да препишеш нещо от интернет и да не си вложила грам емоция в него.

galaxy29
09-29-2014, 11:24
На теб galaxy29 какъв ти е проблема с аватара ми,че е от капризен?Какво от това като ми е от там а?Значи ти съдиш хората по аватарите и от кой сайт е аватара така ли?Сигурна ли си,че не мога да измисла нещо качествено след като аватара ми е от капризен?Не бъди много сигурна и недей да съдиш хората по аватара им.
:d:d

3oPuTy
09-29-2014, 13:11
Сигурна ли си,че не мога да измисла нещо качествено след като аватара ми е от капризен?

Аз съм сигурна, да! След като пускаш подобна тема е очевидно, че не можеш да измислиш нищо ... А и ти сама го споменаваш още в първия си пост ;)

По темата:
Аз лично бих се обидила страшно много ако приятелят ми отбие номера с нещо, преписано от интернет :? Добре си помисли дали твоя е от хората, които не биха се обидили от подобно нещо.

galaxy29
09-30-2014, 02:11
видя ли и други ти казаха, че отдалече си личи колко си тъпа ;/