PDA

View Full Version : Загубихме доверието си ...



karinaa
09-28-2014, 14:28
Здравейте, аз съм момиче на 17 години. Имам си приятел (на 21 е), с който се разбирахме прекрасно, докато не изгубихме доверието си един към друг.Проблема е, че не си вярваме... Съмняваме се почти във всичко. Де да беше и само това ама и техните много не ме харесват най - вече майка му. Нашите нямат нищо против той да идва у нас докато с неговите родители не е така. Имам чувството, че ме мразят а дори не знам за какво. Ходим от 6 месеца а съм била у тях най - много 5 пъти. Това ме кара да се чувствам не желана.Какво да направя, за да се харесам поне малко на майка му. Това ме дразни страшно много. Искам всичко да е точно и да сме още дълго време заедно .... офф та ние се караме през два дни за пълни глупости. Трябва да си вярваме иначе няма как да сме заедно. Дайте някакви съвети. И благодаря предварително.

sunshine_oO
09-28-2014, 15:02
Веднъж загубено доверие, да го върнеш 2ри път - много трудно! Но тва не е причина да се отказваш ;) .. Покажи му, че ти му вярваш, поговорете си на тази тема сериозно, ще помогне! А относно за неговите родители, щом вие се обичате те и всички останали нямат значение!

marilyn
09-29-2014, 08:34
Защо си нямате доверие? Каква е причината да го изгубите? Трудно можете да поддържате връзка, в която доверието е изгубено, а и да искате да го върнете - никога няма да е като преди. Иначе да се харесаш на майка му... не мисля, че има как. Изобщо тези опити "да се харесаш на някого" са доста противни.

BeTheOne
09-29-2014, 18:37
Една връзка се крепи на първо място на доверие. Нямате ли доверие един към друг, то имате сериозен проблем. Къде е проблема? Първо си отговори на този въпрос. Със сигурност има логично обяснение. Може да са на пръв поглед дребни и незначителни неща, но точно те обръщат колата по пътя. Ако искате да сте заедно (ако това е двустранно) най-правилното нещо е да седнете и да говорите по въпроса. Ако и двамата искате да сте заедно, няма нещо което да ви спре. Тогава ще разберете кои са нещата, заради които имате недоразумения. След това е въпрос на компромиси да ги изчистите.

Относно родителите на приятеля ти - първо си възстановете доверието един към друг, а след това заедно можете да намерите решение и за това. Той е на 21. Достатъчно голям е за да е самостоятелен и неговите родители да уважават неговите избори. Ако не ги уважават, то проблема не е във теб, а по-вероятно да е в тях.

Преди всичко знай дали и двамата имате единомислие. Бъди готова да бъдеш разочарована.


Поздрави!


BeTheOne

Тодор
09-29-2014, 18:51
Спри да мислиш за майка му! и без това никога няма да намериш мъж на който майка му да те хареса.не си ли чувала за прословутите вицове за свекърви? да не мислиш че са въз основа на измислици? по добре помисли за вас двамата...въпреки че след като се карате през ден и си нямате доверие...верно вече можете само да си "мислите"един за друг.
Гадно ама вярно!!! Дано не съм те наранил с това си мнение.надявам се да ме разбереш правилно дори и по начина по който ти го казах.