PDA

View Full Version : ПОМОЩ!Проблем със Samsung Galaxy Grand Neo



sunshine_oO
09-28-2014, 14:36
Здравейте! Ами преди да отида до сервиза искам малко помощ от Разбиращи в тази част! Изпуснах си телефона и го нараних доста в левия горен ъгъл, защото беше без кейса (това се случи на 11.09.2014), изпуснах го и преди няколко дни в автобуса между седалката, но беше с кейса, и изведнъж след няколко дни ми звъни алармата и гледам няк'ви черти тънки по целия екран, които един вид "подскачат" нагоре-надолу и част от иконките се "дублират" , но не за постоянно, тези черти се махнаха след като рестартирах телефона. После пак се появяваха от време на време, но изчезваха щом отключа и заключа телефона. Ако успея да си снимам екрана докато се появят тези линии ще го прикача за да имате по-голяма представа за какво говоря, че май не го обясних много добре.. Не се получава постоянно, но все пак е проблем и ме е страх какво ще ми кажат в цифри, тъй като телефона е нов. Моля давайте ми отговори, които ще ми бъдат от полза не само на мен а и на други, които имат подобен проблем! Благодаря ви предварително

anonymous682486
09-28-2014, 17:07
Това са линийте на смъртта. Съжалявам, мой съболезнования за телефона ти

sunshine_oO
09-28-2014, 19:15
Не ме плаши. Телефона все още работи безупречно!

anonymous682486
10-04-2014, 16:45
Тези черни линии дето виждаш са мъртви пиксели, няма начин да ги поправиш, другия вариант е да си смениш нов LCD дисплей.
Но пробвай да върнеш фабричните настройки на телефона, и виж дали ще ти се появат пак тези черни линии. Възможно е проблема да е софтуерен. Ако не знаеш как става работата, виж този клип https://www.youtube.com/watch?v=YoLVXgrKzOE следвай стъпките и няма да имаш проблеми