PDA

View Full Version : НИМОА ДА СА ИЗСЕРА ;(



Genius.
09-28-2014, 14:51
Вече седмица и половина без успех опитвам да се изсера.Не знам защо става така ям си нормално ама на последък спрях понеже не знам... ;( Пуша много,не знам дали проблема идва от там,ама... Какво да правя операция май ше трябва да се прави ли незнам ???Дайте ми съвет какво как да ям? ;( ;( ;(

kalpazanka
09-28-2014, 19:15
Почни да консумираш храни, богати на баластни вещества. Провери и щитовидната жлеза- хипотиреоидизъм също може да е причина за такъв проблем.

Lubo2014
09-28-2014, 21:06
Вече седмица и половина без успех опитвам да се изсера.Не знам защо става така ям си нормално ама на последък спрях понеже не знам... ;( Пуша много,не знам дали проблема идва от там,ама... Какво да правя операция май ше трябва да се прави ли незнам ???Дайте ми съвет какво как да ям? ;( ;( ;(

ВЕДНАГА СИ НАПРАВИ КЛИЗМА! Това не е шега работа, човек, ще ти се разширят червата и после няма оправяне. Иди си купи един иригатор и си направи клизма - това е най-лесният начин да изпразниш дебелото черво!

anonymous908491
09-29-2014, 16:46
ВЕДНАГА СИ НАПРАВИ КЛИЗМА! Това не е шега работа, човек, ще ти се разширят червата и после няма оправяне. Иди си купи един иригатор и си направи клизма - това е най-лесният начин да изпразниш дебелото черво!

Да викне някой да му я направи.
Пие се разхлабително, от клизма имат нужда само педалите, даже не толкова е нужда, колкото им е задължение.

Genius.
09-30-2014, 07:30
Една приятелка ми вика да се пропия с прясно мляко и реших да мина през магазина да си взема 3 ботилки! Няколко часа по-касно се изсрах яката и гледам че бях отслабнал с 2,5-3 килограма. МАМАТА ХРИСТОВСКА! :D :D :D

Smrazqvashta
09-30-2014, 08:17
Зеленият чай също действа.

Little Monster
09-30-2014, 08:28
При такива проблеми се яде масло със захар. А щом си пушач, сутрин с цигарата, 1-2 кафенца и готово. ХА-ХА

draid
09-30-2014, 09:52
Да викне някой да му я направи.
Пие се разхлабително, от клизма имат нужда само педалите, даже не толкова е нужда, колкото им е задължение.

И според теб клизмата е измислена за педалите и аналния секс нали ? Умно.