PDA

View Full Version : Проблем с HTC



ioana0104
09-30-2014, 13:31
Ами отначало проблема не ми беше толкова сериозен ... Отначало започна да ме изхвърля от приложенията е аз имах само две clash of clans и hotel story ... понякога ме пускаше в Hotel story , мисля ,че е нещо от интернета,защото като си пуснах clash of clans и ми показва,че няма връзка с интернет, а за Hotel story Не е задължителен но като вляза в faceboook всичко си е ок няма проблеми малко бавно но няма проблеми пробвах и с 3g i с интернета и репих да си изтегля една игра как и е името не знам но знам че не се иска никакъв интернет ок изтеглих я но като мим звъннаха целя ми тел заби и нали не искаше да регира и реших да го изключа , даже и това не стана махнах му батерията и включвам го и ми стой смао надмиса Htc ... Мога ли да го оправя аз по някакъв начин или направо на ремонт

Mindhack
09-30-2014, 14:09
Въпрос 1: каква е операционната система?
Въпрос 2: от колко време използваш устройството?

ioana0104
09-30-2014, 15:02
от декември ..Android (4.1.2) HTC BlinkFeed + Sense 5 UI....http://www.phonearena.bg/phones/HTC-Desire-300_id8131

Ryuko
09-30-2014, 19:27
Добре тогава.
Както ти е изключен телефонът, изпълняваш следните стъпки:

1. Вадиш батерията за 1 мин., после пак я слагаш.
2. Натискаш и задържаш бутона за намаляване на звука и без да пускаш натискаш и задържаш бутона за включване.
3. Чакаш докато не ти излезе някаква картинка на екрана и тогава пускаш бутоните.
4. Използваш бутона за намаляване на звука като стрелка надолу докато не стигнеш до Factory Reset. Като стигнеш натискаш бутона за включване.
Това е.

Източник: https://justpaste.it/hcts

Mindhack
09-30-2014, 20:33
Добре тогава.
Както ти е изключен телефонът, изпълняваш следните стъпки:

1. Вадиш батерията за 1 мин., после пак я слагаш.
2. Натискаш и задържаш бутона за намаляване на звука и без да пускаш натискаш и задържаш бутона за включване.
3. Чакаш докато не ти излезе някаква картинка на екрана и тогава пускаш бутоните.
4. Използваш бутона за намаляване на звука като стрелка надолу докато не стигнеш до Factory Reset. Като стигнеш натискаш бутона за включване.
Това е.

Източник: https://justpaste.it/hcts

Привет, Ryuko!

Да, това е вероятното решение на проблема, НО:
- преди това трябва да направи копие на данните и информацията, която иска да запази (вероятно ще й е нужна помощ за това)
- трябва да внимава повече с апликацийте (най-вече игрите), които инсталира - факт е, че игрите значително изтощават телефона (нямам предвид батерията!)

В най-добрият случай може да се направи диагностика, с което да се потърси възможен източник на проблеми.

@Йоана,
Преди да направиш всичко това, защо не пробваш като деинсталираш игрите от телефона и него рестартираш? ;-)

Поздрави,
А.

Ryuko
10-03-2014, 12:54
Привет, Ryuko!

Да, това е вероятното решение на проблема, НО:
- преди това трябва да направи копие на данните и информацията, която иска да запази (вероятно ще й е нужна помощ за това)
Извинявай, че чак сега отговарям, но авторката на темата не е в състояние да направи копие на всичко, защото:


тел заби и нали не искаше да регира и реших да го изключа , даже и това не стана махнах му батерията и включвам го и ми стой смао надмиса Htc ...

Mindhack
10-03-2014, 13:24
Привет, Ryuko!

Не съм обърнал внимание, извинявай ;-)

Поздрави,
А.