PDA

View Full Version : Какво да разбирам



denios
09-30-2014, 12:59
Значиии ;д тази мисъл ме изяжда още от края на ваканцията. Уча в София тук живее и баба ми а когато имам повече почивни дни си пътувам до Търново. По голямата част от лятната ваканция я прекарах в София защото работех. В Търново познавам едно момче абе дори не мога да кажа познавам защото нито сме си писали преди нито сме успявали да излизаме често в обща компания.

Така стана че седмицата преди да започна училище се бях прибрала в родния град и там се уговорих с приятели да отидем за два дни някъде с преспиване. В компанията която се организирахме да ходим беше и въпросното момче. Той е колкото мен на 18. Вечерта си говорихме само с него около час след като всички си отидоха по стаите да спят. На другия ден не помня какво толкова казах но както си седях на пейката той ме гушна за някакви секунди. Както казах не сме някакви близки приятели познаваме се сигурно от 2 години и разменяхме някоя друга приказка но нищо повече. Най дългия ни разговор от нашето познанство беше този вечерта който споменах.След нашата екскурзия ;д се прибрахме кой от където е и повече не съм излизала с въпросното момче.

Учебната година започна и съответно аз си заминах за София.Не се бяхме виждали около две седмици,когато аз се прибрах защото имахме три почивни дни.Бях си в Търново до миналия понеделник. Още като се прибрах излязохме нашата компания вечерта. Родителите на една приятелка ги нямаше и отидохме у тях. Държа да отбележа че алкохол нямаше. Момчето също беше с нас. Гледахме глупави филми и на човека явно му доскуча. Бях седнала до него. Когато се сетеше ме гушваше за кратко. По едно време ми хвана ръката но пак бързо бързо я пусна. Говореше както казва една фр все едно се разтапя ;д .

Нямам си на идея дали още е с приятелката си за която знаех в началото като се запознахме. Не знам каква му е целта на човека ама определено ако все още е с гаджето си е кофти зад гърба на момичето да се натиска или пък не се натиска вие кажете ;д. Аз приятел си нямам той не знам знае ли и какво трябва да се опитва да направи с това гушкане. За толкова време все щеше да изплюе камъчето но той мълчи ли мълчи. А и сме от различни градове. Ще помоля някой с опит в дадената ситуация да се изкаже ;д. Какво го кара да се държи така нагон? ;д или какво за бога??

Mindhack
09-30-2014, 13:53
Привет, denios!

Интересна ситуация с няколко възможни сюжета. A couple of questions:

1) Харесваш ли го?
2) За какво си говорихте онази вечер?

Поздрави,
А.

marilyn
09-30-2014, 13:59
Ако си има гадже не се занимавай. И явно се опитва да те сваля.

denios
09-30-2014, 17:04
Говорихме си разни простотии сега ми е малко избледняло ;д но основно за училище и кой какво мисли да прави след това. Момчето ми допада още от както го познавам и бих тръгнала с него но ми пречи това че сме в различен град а и той тогава си имаше приятелка и не съм се занимавала дори да му пиша и подобни. В момента не знам продължават ли да ходят ако продължават защо ще тръгва да се натиска. Сега също не бих правила някакви крачки защото ще е мъчение ако тръгнем да сме на километри един от друг някак си не върви поне това е моето мнение.

Искам по скоро да разбера какви са тия намерения. Има ли такова нещо като гушкане между приятели или това няма как да го бъде ако не е нагона му ;д. Чувала съм че момчетата си се дървели от дори една прегръдка с момиче което не е гаджето им ама до колко е вярно не знам ;д

Mindhack
09-30-2014, 18:49
Така...това, което мога да те посъветвам е следното: ако осъзнаваш и си наясно, че не би искала да храниш надежни и влагаш в евентуална връзка от разстояние - остави нещата каквито са без да си задаваш допълнителни въпроси. Те, както и съотвените им отговори, е по-вероятно да те обвържат емоционално със ситуация, в която ти, ако съм разбрал правилно, не искаш да попаднеш.

От друга страна, интерес от негова страна определено има - чисто сексуално влечение или нещо повече...трудно е да се каже. Факт е, обаче, че на тази възраст (изхождам доянкъде и от себе си, когато бях на 18 ), и двава пола по-лесно се впускат в някакъв вид обвързване поради незнайното, поради емоцията, момента, по-малкото опит (опарвания, неуспехи, неподходящи партньори, случки и т.н) и т.н и т.н и т.н. С това искам да кажа, че дори и интереса му на този етап да е чисто сексуален, то лесно може да прерастне в нещо повече - връщам се обаче на първа точка горе - изясни сама за себе си дали би склонила на отношения от разстояние.

Надявам се поне малко да съм ти полезен ;-)

denios
10-01-2014, 17:35
Оф ами като за начало не знам как да тълкувам тези действия :( .Смисъл изобщо има ли някакво влечение от негова страна изобщо? Вие момчетата гушкате дадено момиче което не ви е гадже ЗАЩО-ей така без никакъв умисъл или защото малкия приятел решил така?

Нищо не се е променили от тогава в смисъл че не си пишем до по нощите като си пишем бързо приключваме и това не е всеки ден. Не че писането в фб има някакво значение защото и той не влиза много там ама все пак.

RapExotic
10-01-2014, 20:27
Човекът просто те харесва. Нищо повече. Може би външно, може би по характер... Толкова ли е сложно да разбереш какво означава жеста "гушване", че си изписала четири абзаца с обяснения и разсъждения?

denios
10-04-2014, 07:40
Ми нз след седмица или две ще се видим вероятно. Може и да се получи нещо никой не знае как ще се развият нещата и може да се озовем в един град. Следващият път като се видим и ако пак се гушка а той ме гушва за секунди и ме оставя и така доста често ми се ще някак да се задържим прегърнати за по дълго ама как не знам ;д

Slynchiicee
10-04-2014, 18:38
Попринцип съм на мнение че разстоянието не е кои знае какво,нооо мой приятел спа с кой ли не само,защото приятелката му не е от същия град и нямала да разбере. Сама помисли.

teenproblem22
10-04-2014, 19:19
Защо не го питаш така на майтап да ли в момента си има приятелка и ако няма и се държи с теб приятно и те ухажва защо да не опиташ?? :) Пък и ти самата каза,че го харесваш.

Успех.

denios
10-09-2014, 20:11
Като се видим и пак ако се гушка да взема ли да го целуна по бузата? Хем да разбере че не съм безразлична към неговото отношение хем ако не ме харесва а само ми се натиска да не изглежда някак си като да му се нахвърлям ако целувката е по устата.
Някакви идеи ;д

nIk1
10-16-2014, 20:56
Malko s zakusnenie, no az syshto sym na 18 i sudq po sebe si tova za celuvkata po buzata e dobra ideq, na men bi mi haresalo dosta :D