PDA

View Full Version : Първа менструация



anonimcheto_01
09-30-2014, 13:45
Здравейте,сигурна съм че ви е втръснало от тези въпроси, но имам много въпроси,които ме тормозят.
На 13 съм и от около юни имам бяло течение, което е или бяло или жълтеникаво , а и вчера имах болки в
корема. Почти всички момичета от моя клас вече имат цикъл,знам че при всеки е индивидуално, но вече се притеснявам.Може ли някой да ми каже какво ще стане преди да ми дойде. Благодаря ви предварително!

marilyn
09-30-2014, 14:02
Има вероятност това бяло течение да е "предвестникът" на менструацията. На 13 си, дори да ти дойде след година, няма страшно. Иначе какво разбираш под това "някой да ми каже какво ще стане преди да ми дойде". Няма как да ти кажем с точност, някои жени имат симптоми: болки, неразположение, акне; други нямат.

anonimcheto_01
09-30-2014, 14:25
Благодаря!

anonimcheto_01
10-01-2014, 16:48
Моля, за още коментари! Какви са симптомите преди да ти дойди първата менструация! Моля кажете , за да съм подготвена!

Little Monster
10-01-2014, 19:18
На мен ми дойде внезапно и без болка първият път.
При всяко момиче е различно. Ако усещаш ниско долу в коремната област болка, значи може и да ти дойде скоро. Ако забелязваш акне по кожата си, също го брой за симптом.
Аз лично съм много мързелива и флегматична преди менструация.... Така знам, кога ще бъда навестена...

Ivaaaaa
10-01-2014, 19:43
кво ше стане..., ше потече нещо червено отдолу
омг
гърдите ти ще станат твърди/големи/чувствителни
ще имаш спазми около кръста и корема долу
ще ти се прави секс ;д
оп, малка си

anonimcheto_01
10-02-2014, 11:13
[QUOTE=Ivaaaaa;11178249]кво ше стане..., ше потече нещо червено отдолу
омг
гърдите ти ще станат твърди/големи/чувствителни
ще имаш спазми около кръста и корема долу
ще ти се прави секс ;д
оп, малка си

Като не ти харесва темата закво пишеш! Аз искам да се информирам, не да ми казваш, че ще ми потече нещо червено отдолу аз това го знам!