PDA

View Full Version : Проблем с най-добрата ми приятелка.



bi-dog
10-02-2014, 20:31
Здравейте. Нов съм във форума и не се познаваме. Имам следният проблем - влюбен съм от 2-3 години в най-добрата ми приятелка. Тя го знае добре, говорили сме на тази тема. Интересното е, че и тя е влюбена в мен, но не иска да имаме връзка заради приятелството , знаете повечето връзки, след като приключат, контактът между двамата спира, а тя иска да ме има до нея, ние сме като брат и сестра. Винаги й помагам и винаги тя ми помага. Когато тя си има гадже , аз винаги я ревнувам и обратното - когато аз имам , тя ме ревнува мен. НО НИКОГА по дяволите, с извинение, не е искала да има нещо между нас. Това е момичето , с които бих искал да имам връзка, а дори и да продължа живота си. На 20 години съм ,а тя на 19 . Не знам как да постъпя. Тя в момента е с момче, от скоро и това ме влудява, да , малко сме скарани, тоест доста :D Но ... Дайте съвет, какво да направя.

baby_baby
10-02-2014, 20:41
Не я притискай явно просто не знае какво иска

bi-dog
10-02-2014, 20:48
Не я и притискам, за това и от толкоз време си оставам само с влюбването и приятелството. Знам, че един ден всичко ще се нареди, но ми е тъжно, тъжно ми е че друг я прегръща, друг я целува...

Little Monster
10-03-2014, 06:35
Хубаво е, че не иска да загубите приятелството си, а може би и така е най-правилно. Недей да я притискаш, в никакъв слувай не го прави, защото ще загубиш и нея, и приятелството ви, и възможността да сте нещо повече от добри приятели.

RapExotic
10-03-2014, 22:26
Вие така или иначе нямате приятелство. Контактът ви се крепи на надеждите, които имате един за друг и на факта, че знаете, че се харесвате по между си. Това не е нито връзка нито приятелство. При приятелството няма ревност. Изяснете се какви искате да бъдете, защото това си е чисто губене на време.