PDA

View Full Version : Фитнеса и кистите.



Ц.Белчев
10-03-2014, 12:55
Здравейте приятели! Преди много години ми откриха кисти в бъбреците и това нямаше проблем просто си ги имах ходих си на прегледи и това е :) Тренирах нищо ми нямаше / и сега ми няма де/, но вчера ходих на преглед и то специално по въпрос дали мога да вземам протеин с тези кисти. Отговора на лекаря беше, че не мога много ще ми вреди. Добре, но ми и каза да спра да тренирам защото и това щяло да окаже ефект върху бъбреците ми или ако ще тренирам да е леко. Тренирам от 2 години и фитнес и лятото лостове :) и се сещате, че няма как след толкова време да вдигам в залата 40 кг на лежанка примерно :D Та въпроса ми е има ли някакви определени упражнения които да натоварват бъбреците само там да не вдигам много и изобщо някой запознат ли е дали силовата тренировка ще ми вреди толкова :) Мерси предварително

Rakshy
10-03-2014, 14:17
Не съм запознат с кисти и т.н, но мога да ти кажа, че със сигурност няма упражнение, което да вреди на вътрешен орган :D

RapExotic
10-03-2014, 23:44
Не съм запознат с кисти и т.н, но мога да ти кажа, че със сигурност няма упражнение, което да вреди на вътрешен орган :D

Освен сърцето ;)

Иначе не толкова тренировките ще ти повлияят на проблема с бъбреците, колкото белтъците, които поемаш заради тях. Ако ти се тренира за удоволствие, без спазване на хранителен режим (конкретно протеинов) не мисля, че ще има проблем.

Ц.Белчев
10-05-2014, 08:35
Освен сърцето ;)

Иначе не толкова тренировките ще ти повлияят на проблема с бъбреците, колкото белтъците, които поемаш заради тях. Ако ти се тренира за удоволствие, без спазване на хранителен режим (конкретно протеинов) не мисля, че ще има проблем.


Ами някакъв определен режим, не. Просто гледам да ям много :D

Rakshy
10-05-2014, 22:08
Освен сърцето ;)

Тц. Не упражненията влияят на сърцето.