PDA

View Full Version : тези болки ще ме довършат,моля за съвет



reni980
10-03-2014, 19:54
така на 16 г съм и работата е там яе имам болки ниско в корема,ходих на гинеколог 3 пъти.първия път се оказа възпаление на яйчниците изписа антибиотик,болките отшумяха но не изчезнаха както и бялото течение което вече не знам от колко години го имам,минах на вторичен преглед,било всичко окей,но тези болки не изчезват винаги имам напрежение точно там,ходих при друг гинеколог,каза че съм с обърната матка,а болките били от червата и искаше да ми изследва течението,но не го направих заради скъпата ми и прекрасна лична лекарка и да умирам за нея нищо ми няма,а и пазела направленията си за наистина спешни случаи.Наскоро ми каза друг лекар,че най-вероятно имам малки кистички които се пукат по време или след цикъл или не знам,за това и гинеколозите не ги намират защото са попаднали на момента когато са пукнати.В момента съм убедена че в най-добрия случай имам пак възпаление,защото болките са същите като първия път когато имах,родителите ми не са толкова обезспокоени,защото майка ми има същите проблеми от малка,но е родила 2 деца,така че уж аз няма от какво да се тревожа,а за лекарката да не говорим не и пука,няма направления.Аз силно се тревожа за себе си,защото имам и обърната матка,чувала съм че трудно се забременявало,а и с тези проблеми които може да имам се страхувам един ден като реша да имам дете да не разбера че заради всичко това съм безплодна,странно е и може би смешно защото съм на 16 а се тревожа дали един ден ще мога да имам деца,но мисля че всяка една дама се притеснява за такова нещо нали?Съжалявам за правопианите грешки които са доста,и благодаря на хората които решат да прочетат объркващата и смешна тема!

marilyn
10-04-2014, 19:32
Мацка, отиди на друг лекар. Посъветвай се с приятелка да ти препоръча читав гинеколог. Ако си от София мога да ти дам контактите на моя, много е добър.
Иначе може да е всичко, щото няма как да знаеш, докато не те диагностицират. Това бяло течение не е нормално, както и болките не са нормални. Хубаво е, че си обръщаш внимание, но наистина смятам, че лекарите до сега явно не са ти помогнали. Отиди при проверен човек.

draid
10-05-2014, 10:00
Да не би да те боли от дясната страна ? Иначе намери си читав лекар. Относно направленията, личната е длъжна да ти даде.