PDA

View Full Version : Да ли изобщо да пробвам?



teenproblem22
10-03-2014, 21:01
Ще ви разкажа за едно момиче към което имам симпатии.

Попринцип и двамата сме от едно село - аз с една година по-голям,но никога не сме си говорили(просто така се е случило) Аз като малък отидох да уча в града и като цяло с много малко хора съм общувал от селото, но вече след като завърших и отидох в по-голям град да уча на няколко пъти ми се случвало да видя това момиче там, първия път като я видях (сигурно от 5години не съм я виждал) се Чудех от къде я познавам, но все пак сетих..

Тогава се опитах да я намеря в Фб е намерих я, изпратих и покана, но уви гледам ,че не ме е приела..както и да е викам си явно не съм приятен(въпреки,че не сме разговаряли)

Сега на септември се прибирах към 8-9 към квартирата и точно се разминах с това момиче,тя ме погледна-усмихна се леко и разминахме, Викам си да ли ме знае кой съм или просто се усмихна щото тя беше с гръб и се завъртя към мен точно като минавах.

Вчера пък викам си хайде ще се разходя малко до братовчед ми пеша(попринцип винаги или с кола/мотор/колело излизам) и видях това момиче (петък явно се е прибрало за почивните дни) тя погледна към мен и веднага се завъртя(нещо тип Надменно-ако мога така да се изразя)

Та все се чудя да ли да я заговоря, но от едно село,а толкова години и дума да не сме си казали не знам дали няма да се направи на интересна пък и в Фб гледам,че не ме прие..

Някой да даде съвет как да подходя, дали изобщо бих имал шанс

Иначе момичето е красиво/симпатично.

RapExotic
10-03-2014, 22:54
Вие дори не се познавате. Защо въобще споменаваш понятия като "не съм и приятен" или "държи се надменно"? Това, че сте от едно населено място не означава, че трябва да те приеме във фейсбук. Може да приема само приятели. Сега щом живеете в един град имаш шанса да се запознаеш с нея и да започнеш от нулата. Само от теб зависи дали ще предприемеш правилната стъпка или не.

Little Monster
10-04-2014, 06:47
Защо не я заговориш просто?...

teenproblem22
10-04-2014, 09:21
И аз това се чудя защо не я заговорям... на скоро съм я виждал 2-3 пъти, но всеки път в движение.. Някак не го виждам във движение да я заговоря..нещо да кажете?

poro
10-04-2014, 10:56
"Дали" се пише слято... о.О

teenproblem22
10-05-2014, 21:34
Дам така е, грешка просто набързо написах всичко :)