PDA

View Full Version : Харесвам я , но май ще проявя разум



apple8
10-03-2014, 21:53
Здравейте и от мен в този късен час, има момиче , към което проявявам определени симпатии,но ето ,че се събрахме на домашен купон.Направи ми впечатление ,че има нещо малко повече към мен както аз към нея,НО също така ми направи впечатление ,че така да кажа се закача с много момчета , позволява им много неща-разбирате ме.В тоя случай се чудя въобще трябва ли ми такова момиче , или просто като приятел да бъде. Леко ме е яд , но го приемам като вид каляване иначе ще се изям.Очаквам съвети от по-опитните. Благодаря :))

Little Monster
10-04-2014, 06:56
Тези момичета, като това, търсят внимание от всеки. Има случаи, когато колкото и внимание да получават не им стига, искат още. Но други пъти, когато намерят това което искат, се държат само за него.
Но според мен е по-добре да държиш някаква дистанция, поне за сега.

apple8
10-04-2014, 08:59
Така и мисля да направя ,познавам я от скоро , мисля да се дистанцирам малко ,но не искам да я губя напълно !

poro
10-04-2014, 10:59
attetion whore... no more to say. не си струва да се занимаваш с нея. единственото, което ще ти докара е главоболие

.Wonder
10-04-2014, 11:01
Има го и вариантът момичето наистина да харесва теб, но да те кара да ревнуваш, като позволява на останалите "много неща".
Не знам какъв точно е случаят, така че просто мога да гадая.

RapExotic
10-04-2014, 16:12
Ако решиш да се занимаваш с нея от сега си приготви два-три чифта рогца ..

Kardashian
10-04-2014, 19:33
Не е задължително да очакваш "рогца". Ако наистина харесваш момичето опознай я, не съди за нея прибързано, все пак има нещо което те е привлякло в началото . Не се дистанцирай, защото направиш ли го тя ще усети и дори по-късно да се опиташ да се сближиш с нея "тръпката" няма да я има.

apple8
10-04-2014, 20:12
Опознавам я , но имам чувството ,че тя търси постоянно внимание , на никой не казва не - не в този смисъл ,който си мислите,но все пак.Едно момиче винаги трябва да знае как да се дистанцира и да покаже дори ако щете малко "недостъпност" , поне аз така си мисля.Няма да бягам напротив показвам й ,че имам някакво отношение към нея пък ще видиме, вие какво мислите?

Kitty Bloom
10-04-2014, 20:32
Може би просто обича да е център на внимание, или иска да види по малко от всичко, за да открие правилния и да се кротне. Ако дадеш малко подробности ще ни е по-лесно да те посъветваме. Какво точно позволява на момчетата - опипват ли я или направо се натискат? Ако си я видял да се обарва с някой може да е просто под въздействието на алкохол, но може пък и да е леко разгонена. :д За втория вариант, със сигурност е леееко лека. Най-добре изчакай да видиш как ще се развият нещата, с времето ще си проличи кой какъв е. Ако си пада флиртаджийка и обича свалките въобще не си губи времето, все някога ще се появи правилното момиче. Успех! :)

apple8
10-04-2014, 21:36
Студентка е , ние сме стари кучета вече, всички я обсипват с внимание,разбира от шега,което е хубаво ,но все пак.Не е точно опипване, но галене ,докосване,твърде лични неща дори и според мен , а аз съм момче. Леко хлатнах по нея и примерно като видя ,че някой се държи с нея по така и я докосва ,просто си тръгвам.Не знам как точно да го опиша , но искам да съм с нея постоянно, виждам и че тя има някакви симаптии към мен , но какво да правя -положението е малко сложно. Кажи ми

apple8
10-04-2014, 21:42
Също така една от грешките ,които допускам е ,че всеки момент едва ли не е последен -примерно,когато всички и пишат и аз трябва да й пиша , нямам това търпение да не я чуя по някъв начин.Не съм някакъв досадник ,пиша сравнително рядко , но вътрешно се изяждам , знам че винаги мога да и предложа да се разходим , да потичаме и както и да е, но всякаш това е последния момент в живота ми и това трябва да бъде на всяка цена !

SHPAIdURmeN
10-04-2014, 23:19
От коментар #2 до #9 вкл. ти описаха, какъв вид момиче може да очакваш, но това разбира се е не може да се постави, като някакъв вид етикет, защото всяко от мнението е доста повърхностно.
Написа, че можеш да и предложиш да се разходите, потичате и прочие. Ами направи го !
Не се вкарвай в филма, че това е последния момент в живота ти.

Ще чакам коментар, след като я поканиш на разходка или там какво ти си решиш.

apple8
10-05-2014, 00:36
Канил съм я на разходка , излизали сме не един път,не съм чужд с нея по никакъв начин,но не знам дали само с мен се държи така ,ето това е въпросителната !
A относно това с последния шанс ,аз лично също не мога да си го обясня ,знам че ще я попитам на следващия ден и тя ще се съгласи , но някакси все едно се чувствам виновен или задължен,започвам да се питам вътрешно къде ми е грешката без дори да има такава.

Andy_pu
10-05-2014, 07:32
Бил съм с подобно момиче. Единственото което трябва да направиш е да не се влюбваш. Обикновенно такива момичета пък имат опит и ще научиш по-нещо ново. От опит глава не боли, а и най-вероятно ще е забавно. Пак ти казвам не очаквай много и не се влюбвай. Успех :)

apple8
10-05-2014, 08:27
Ще се опитам наистина ,благодаря ! Да я викам ли я за разходка ,я за кафенце ,просто като компания или да се отегля така да кажа ?

SHPAIdURmeN
10-05-2014, 16:47
Оф, покания на каквото и да е било, направете си кефа(така хем няма да имаш въпросителни). Стига си си губил времето с тъпи въпроси, колко пъти искаш да ти го напишем.

marilyn
10-06-2014, 08:05
Според мен трябва да я опознаеш повече. Може да си проси внимание, защото нещо ѝ липсва и ако намери подходящото момче, да спре да се държи така. Може и да си е такава и да не си струва. Като цяло... опознай я. Излизайте, говорете си. Сближи се с нея.