PDA

View Full Version : Кое повече ще помогне на ноктите ми?



smille98
10-04-2014, 10:43
Искам дълги нокти,но не знам как те да порастнат. Четох в други теми,че има лилав лак заздравител за растеж на ноктите на Perfect и той помагал,но четох че има и масло за нокти на Икаров (нещо такова беше не съм много сигурна). Та въпросът ми е кое ще помогне ноктите ми да порастнат? Дала съм си цел до лятото на 2015 да имам вече дълги нокти. Мерси предварително :)

Dollie
10-04-2014, 10:50
Ехее, чак до лятото :D Ако си ги мажеш със заздравител, дори и да не е специално за разтеж и маслото, можеш доста по-скоро да постигнеш желания резултат.

Mischeto
10-04-2014, 17:37
Аз ползвам база за бърз растеж на Essie и помага ;)

selenaa56
10-04-2014, 17:54
Аз съм много доволна от маслото за нокти на Икаров. :)

DeinStern
10-05-2014, 16:43
Икаров, помогна ми адски много това масло :)

girl91
10-05-2014, 16:53
Аз използвам маслото за нокти на Икаров може би повече от 4 години. Прави ноктите ми много твърди. Вземи си едно такова - на ниска цена е и няма да съжаляваш ако няма ефект при теб.
Нещото, което си взех съвсем скоро, е заздравителя на Eveline 8 в 1 - много хвален продукт от доста форумки в БГ мама. С него се прави нещо като курс от 8 дена, в който ноктите не трябва да се лакират. Сега го използвам самостоятелно, но мисля да започна да го използвам вместо основа за лак. Днес го видях даже намален в ДМ - 3.79лв. май беше цената му.
При някои хора пускането на дълги нокти е невъзможно - цепят се, чупят се. Тези неща, които съм ти препоръчала, няма да накарат ноктите ти да растат по-бързо, а ще им помогне да растат здрави и твърди.