PDA

View Full Version : Грижи за боядисана коса!



gabrielatod.
10-04-2014, 18:35
Искам да попитам нещо за ампулите на Seri Bioproten за въстановяване (онези сините), дали пада боята от тях и също така пада ли боята от маската Miosotis?! Кажете ми как да се грижа за боядисана коса, колко често да се боядисвам и много ли ще ми се увреди косата (ще се боядисвам с безамонячни бои) и кои според вас са най качествените бои и най щадящи косата?! Аз се боядисах с Casting на Loreal :)

gabrielatod.
10-04-2014, 18:51
http://prikachi.com/images/524/7644524W.jpg ето това е косата ми дори незнам в какво състояние е :D

victoriyaаx
10-26-2014, 13:56
Любимата ми тема, хаха. Аз се боядисвам от 4 години вече, и то в период по-кратък от месец, което би трябвало да говори само лошо за състоянието на косата ми, нали? ДА, АМА НЕ! Хаха. Това, че се боядисваш с безамонячни бои, честно казано не е от голямо значение. Те са също толкова вредни. Въпросът е в грижата след самото боядисване... По принцип е хубаво да се боядисваш през месец, но ако си като мен, и не търпиш, хаха, тогава вече трябва да си положиш една сериозна грижа за косата... Аз се боядисвам само и единствено с професионална боя - Beauty Color. Уникална е, голямо количество е, и има огромно разнообразие от цветове о отенъци. Съветвам те да я опиташ. Иначе, шампоанче, балсамче, маска и кристали - задължителни!