PDA

View Full Version : помогнете



Teen after 13 days
10-04-2014, 18:44
Баща ми е техник, а майка ми-счетоводител. Не съм една от най-големите отличнички, но тате иска да знам всичко от себе си по информационни. На петица голямо конско ми чете. Но той е най-добрия татко на света.
Проблема е в училище. От новата учебна година приятелката ми се премести и се чуствам ужасно. Имаме нова съученичка, която рисува по-хубаво от юен, изглежда по-хубаво от мен и привлича по-яки момчета от мен. Трябва да й покажа, че и в трите съм по-добра от нея, но за последното ми трябва нечие съчласие. Грозна съм, имам пъпки и всеки ден ставам жертва на подигравки. Чета статиите, но те не са свързани с моя случай. Как да си стана гадже с някой як и да я накарам да се чувсва като парцал. ДАЙТЕ СЪВЕТИ, ХОРА!!

fanton1
10-04-2014, 19:15
само не разбрах защо ти прави чак толкова голямо впечетление ,тя ще е интересна 1-2 седмици защото е нова после едвали много ще я забелязвате ,а това с гаджето не си ли се замисляла ,че може да доведе до много наранени и проблеми ? ама ако мислиш ,че трябва да си най-великата и т.н. само ще се излагаш в очите на другите

prosto_chovek
10-04-2014, 19:21
Мноооого много си в грешка, момиче. Ако целта ти е да живееш така, че да се харесаш на някого и да смачкаш някой друг, никога няма да си ок и няма да се чувстваш добре. Какво значение има кой как рисува? Честно ми кажи. А да си зле придружена е по - кофти, отколкото да не си с никого, а на твоите години обикновено "готините" са пльончовците на класа. И аз съм минал по твоя път, правил съм се на готин, за да съм популярен и ще ти кажа, че ми е много по - добре, откакто спрях, пък и всеки си е готин с нещо, не е нужно да си готина с това, което някой е решил, че е готино за него. Информатиката и компютрите печелят много пари, вервай ми, и моят татко искаше да ги уча, ама аз, понеже бях инат и нема некой да ми каже кво да правя, умишлено не ги учих на времето, е, сега пак съм доволен от себе си като електротехник, но докато не стана инженер едва ли ще взимам толкова пари, които взима един програмист на нещо безхаберно дори. Така че не се опъвай, но учи, което искаш ти сама за себе си и което ти харесва. И не се прави излишно на готина, а покажи с какво си готина ти. А пъпките - всеки ги има на тия години. Спокойно. :)

Kardashian
10-04-2014, 20:23
Грозна съм, имам пъпки и всеки ден ставам жертва на подигравки. Чета статиите, но те не са свързани с моя случай. Как да си стана гадже с някой як и да я накарам да се чувсва като парцал. ДАЙТЕ СЪВЕТИ, ХОРА!!

1. "Грозна си защото носиш омраза в душата си и може би защото малко ушата си " :D :D /не можах да се сдържа/
2. Мила моя сладуранке, с това ти желание да накараш въпросното друго момиче да се чувства като парцал, още дъъълго време ще си стоиш без гадженце ahahahah, ба*ти злобарчето.

RapExotic
10-05-2014, 20:18
С малко кеш може да подкупиш някой Адидас Бадка да ти стане гадже за 2-3 дни.
Няма само момчетата да плащаме за компаньонки :D

hey.mistery
10-06-2014, 06:19
Не се занимавай с глупости.
И не разбрах какъв ти е проблема с момичето, просто е по-добра, не ти е направила нищо, а и надали ще я накараш да се чувства като 'парцал'

prosto_chovek
10-06-2014, 06:41
Проблема й е, че е озлобена от факта, че не й обръщат толкова внимание, колкото иска и трябва да го дели, както правят малките деца, когато им се роди братче/сестриче. На 13 хормоните до какви неща водят. :)

Little Monster
10-06-2014, 07:07
Детски истории...