PDA

View Full Version : Как да я спечеля



beet1
10-04-2014, 18:56
Пичове има едно момиче което много харесвам ама наистина много :D тя е забавна , красива , умна абе представете си перфекното момиче :D . Така , познаваме се от 1 месец някъде обаче проблема е че няма много свободно време и просто незнам какво да направя , как да я накарам да излезем , как да я накарам да ме хареса , а постоянно мисля за нея и това че не е сме заедно направо ме изгаря отвътре . Помогнете !!!

Little Monster
10-04-2014, 19:42
Просто я покани за излезнете някъде само двамата. След като сте навън, просто бъде себе си... Нищо сложно.

blackbleck
10-05-2014, 15:45
Питай я кога е свободна и измисли нещо забавно, което да правите, което също така ще ви и сближи. Няма никакъв по-сигурен начин от печелене на едно момиче като се отпуснеш, правите си весело заедно, абе накратко като й е приятно и комфортно в твоята компания :)

RapExotic
10-05-2014, 21:31
С какво е заета? Някой момичета така казват, когато нямат интерес към някого. Ако си я поканил веднъж, втори, трети път и ти е отказала с това оправдание, значи е това. Ако не си - опитай. Човек, когато има желание за нещо винаги ще намери време.