PDA

View Full Version : Объркан съм



ivanoviii
10-05-2014, 13:42
Преди харесвах едно момиче с една година по-малко от мен.. Всичко започна след един рожден ден и я харесвах много, но тя се обвърза с друг. Аз нямаше какво да правя и спрях да я харесвам. След 1 месец връзка с него скъсаха, защото тя ме харесвала.. ние сме големи приятели и всичко ми сподели.. По-късно започнахме да си говорим всяка вечер и така тя ми казваше, че се много ме харесвала. Аз постоянно я целувах по-главата, за да не се чувства гадно, че аз не исках да тръгнем. Много хора ми казваха, че наистина ме харесва, а тя постоянно ме караше да я прегръщам. Запозна се с друго момче пишеха си, но още ме харесваше.. даже имаше една песен която и напомняше за мен и сега като я чуя винаги плача. От 2-3 дни от както ми каза, че наистина е влюбена в мен спря да ми праща сърца или изцяло се промени.. влезнах в нейния Ask.fm и там бяха писали, че има нещо нежду тях и тя написа ''Обичам си го <3 ''. Те са от различен град и тя ми беше казала, че не би тръгнала с някой от друг град, но какво и става.. Възможно ли е за 2 дни всичко да и мине ? Не я харесвах, но явно е имало нещо .. сега ми е много гадно цял ден я мисля и ми е много гадно наистина ..
Не знам какво да направя поне да не се държи така с мен много ми е тежко .. аз постоянно взех да и казвам мили неща и днеска и казах, че ще си изразя любовта само с една снимка и тя каза само '' сладко ''. Вече песента която и напомняше за мен не и харесва, а на мен всяка песен ми напомня за нея... Какво ми става наистина .. не съм спирал да я харесвам само съм се заблуждавал, а сега няма нищо какво да стане повече.. Моля дайте ми съвет

sl1nceetoo
10-05-2014, 14:00
Аз нямаше какво да правя и спрях да я харесвам.
интересно.

Ето че и мъжете не знаят какво искат :Д
Цениш нещо чак след като го загубиш, а? Нейните чувства не могат да отминат за 2 дни, да не говорим, че него може да го заобича за толкова. Достатъчно сте се мотали и сте се правили на луди и двамата. Кажи й директно какво изпитваш и квото ще става-да става.

blackbleck
10-05-2014, 15:25
Това са толкова детски работи от твоя и нейна страна. На колко сте? 12? Прави всичко това, защото си я обидил или наранил, макар че повече залагам на първото. Сега ще се прави на недостъпна, непукист относно теб, докато през цялото време и тя ще те мисли. Така че, постъпете като големи хора, уговорете си среща някъде, занеси и нещо като подарък, извини й се и признай за чувствата си, питай я дали и тя изпитва нещо. Ако не, продължи напред по-дяволите. Момичета колкото искаш

ivanoviii
10-06-2014, 17:34
Снощи и се обадих. Говорихме 3 часа и като цяло и казах всичко какво чувствам. Тя ми каза, че аз не съм казал нищо когато тя ми каза че е влюбена в мене. Извиних и се и даже някъв се насълзих и тя веднага усети и ми каза: Искам да те гушна. После си говорихме и тя постоянно казваше, че и е много забавно с мене.

Днес като излезнахме искаше да вървим само двамата и даже 2-3 пъти ме прегърна, но си пишеше с това другото момче за което споменах.. Не знам загубил ли съм я не съм ли ? :/

Неделя тя ще ходи да се видят с него, защото до сега никога не са се виждали, но тя все пак не искала връзка от растояние .. направо не знамм

TheMan9191
10-07-2014, 12:11
Aми да, не знаеш какво искаш. Разбери какво искаш и ако я харесваш тръгвайте, ако ли не по-добре не си губете времето така.

ivanoviii
10-07-2014, 16:18
Aми да, не знаеш какво искаш. Разбери какво искаш и ако я харесваш тръгвайте, ако ли не по-добре не си губете времето така.

Харесвам я да. Тя вече не иска да тръгнем .. каза ми, че харесва ония .. ами как така за 2 дни всичко ще и мине .. а и не съм се държал с нея отблъскащо или т.н.. ами мило , а и онзи ден много неща и казах, обаче все тая. Като видях една снимка на тяхна хронология тя писала част от песента която ''уж'' и напомня за мен, а това е станало по времето когато ми каза колко ме харесва. Направо квоо да говоря.. Дали двамата ни върти, че ако не се получи с единия да е другия ..