PDA

View Full Version : цигари- запитване



fly_93
10-05-2014, 16:09
Здравейте. Преди 3 месец отново почнах да пуша и сега ще си купувам вече моя лична кутия с цигари :D първата от много време насам, може би от 8-9 години, та се чудя някакво боро или шарена/синя карелия. Не искам нещо много силно като червеното боро, примерно. То освен бяло и червено какви други разновидности има и кои с хубави? А от карелията синята или шарената е по- слаба. Даже се чудя за някви ментолови, ама преди не съм опитвала.. пък като си купя една кутия, кой знае колко месеци ще я пуша :D
Абе изобщо дали да са дебели или тънки, ква точно е разликата, защото аз дебели от години насам не съм пробвала.
Не искам предложения за други марки цигари.
П.П. Моля само мнения по въпросите, които съм задала. Достатъчно голяма съм, за да се грижа що- годе за себе си.

Dollie
10-06-2014, 08:03
Като цяло се спри на една марка и вид, не ги сменяй постоянно, не е хубаво.
Които най-много ти харесват, тях си пуши. Аз не знам какви да ти препоръчам има цигари от 4,30 има и от 6 лева ти си знаеш. От карелията синята е по слаба от шарената. Борото е хубаво, тези с капсулата ми харесват на мен. Аз лично съм за тънките.

bloodyF
10-06-2014, 10:57
Аз пушех боро с капсула, минах на шарена карелия и сега съм на синя карелия. Доли е права,избери си един вид и си пуши тях по-дълго време, че иначе кашлянето сутрин не ти мърда:)
Аз след като пуша тънки с дебели цигари ми е много странно, но се свиква. Като цяло щом не си пушила толкова дълго време не знам за чии ти е пак да ги почваш, ама ти си знаеш.

MeriAriv
10-06-2014, 11:50
Абе аз само да питам: какво мислите за момичетата, които пушат дебели цигари? Според вас странно ли е?

JDeel
10-06-2014, 13:16
Достатъчно голяма съм, за да се грижа що- годе за себе си.

Ами честно да ти кажа по нищо не си личи :)


Абе аз само да питам: какво мислите за момичетата, които пушат дебели цигари? Според вас странно ли е?

Тънки или дебели - не само е странно, ами е и грозно.

skate
10-06-2014, 19:30
всеки с мнението си....за мен няма нищо грозно в момич,което пушо дебели цигари

marilyn
10-10-2014, 09:04
П.П. Моля само мнения по въпросите, които съм задала. Достатъчно голяма съм, за да се грижа що- годе за себе си.

:lol: :lol: :lol:

Да пушиш не те прави готин. Мина му модата. Много са ми смешни някакви 12 годишни с цигарките, които не могат да държат, а да не говорим, че не могат и да ги пушат.


Синята Карелия е по-силна от шарената. Боро имат и едни сини, те са готини, мен ме кефеха, когато пушех. Имаше една ментолова Ева, тя май не беше лоша. И Дънхил имат едни ментолови с капсула, мен не ме кефеха нещо.

anonymous708973
10-10-2014, 10:02
Въпросите ти би ги задал някой на 16 години макс. Та, кога си пропушила, че си спряла, че са минали пак 8-9 години?
А ако си на повече от 16... лошо.