PDA

View Full Version : Търся сайт подобен на mp3juices



dksan
10-05-2014, 22:09
Търся сайт подобен на гореспоменатия. От както го закриха тъпите англичани много страдам. Да, сайтове за музика колкото щеш, но преди да ме залеете с отговори като beemp3 и компания трябва да кажа, че "всеизвестните" сайтове не ми вършат работа понеже слушам доста непопулярна музика, а именно хардкор дъбстеп и днб/даркстеп и честно казано единствения сайт, в който съм намирал такава музика беше mp3juices, дори и там имаше песни, които не можех да намеря. Става въпрос за изпълнители като Jphelpz, Bommer, KRAM, Trampa, D-jahsta, Acting Damage, Rekoil, TrollPhace, Firestep, Mantis, Getter, Sadhu, Barron, та ако някой иска да помогне да потърси някои от тях в сайт, който ползва за музика и ако открие съвпадения (не 2-3) да го постне тука ще съм му много благодарен ;)

bicycle
10-05-2014, 22:24
http://www.flvto.com То е конвертор, но все пак можеш да ги теглиш в mp3 формат. Отваряш си Youtube през браузъра, а не през приложението и копираш линка на песента. Поставяш това в полето в горепосочения сайт и изчакваш да се конвертира в mp3 формат. Теглиш :)

dksan
10-05-2014, 23:40
Тоя вариант съм го изключил, понеже аудиото в yt е 192kbps в най-добрия случай и за всеки със по-сериозни колони/слушалки се губи цялата инвестиция. Преди по-малко от месец ми олекна джоба значително за слушалки със сериозни параметри и повярвай ми дори разликата между 256 и 320kbps е осезаема. Варианта с yt mp3-ки съм го оставил за must-have песни които не мога да намеря никъде. Иначе мерси за предложението :)