PDA

View Full Version : Проблем с проникването



kaatty97
10-06-2014, 13:07
Здравейте!
От известно време с приятеля ми се опитваме да го направим,но все не се получава.(на 17 съм)Преди това всичко е нормално-любовна игра и тн ,но когато стигнем до съществената част просто не успява да влезе.Btw аз съм девствена,което всъщност е и основната причина предполагам.Та имате ли някакви идеи,които биха спомогнали,за да стане проникването по-лесно и по-безболезнено?Друг основен проблем е,че когато му сложа презерватива на него(от притеснение или кой знае още какво) му спада.И тъкмо когато сме готови да започнем той вече е спаднал тотално.Има ли други момчета,които имат същия проблем с презерватива,когато го сложат? Чудех се дали би било проблем да опитаме първите няколко прониквания без презерватив,за да не се получават повече такива гафове.Мислите ли,че безопасно?Смятам,че съм сравнително информирана и знам за предеякулационната течност,но лично аз смятам,че в началото няма да е проблем,тъй като не съм напълно убедена се допитвам до Вас.
Благодаря Ви предварително.

milcho1
10-06-2014, 13:54
И при мен първите пъти беше така- спадаше ми от претиснение. Като му спадне опитай да му биеш чикия и ще му стане пак. Ще се радвам ако съм помогнал. Пиши после да знам какво е станало :):):) Успех

baby_baby
10-07-2014, 12:00
От притеснение е а за да е безболезнено ползвайте лубрикант и винаги с презерватив ако не искате деца

peanaplle1
10-07-2014, 12:35
Приятеля ти девствен ли е?

Daniee
10-07-2014, 15:08
Сигурно,след като не може да си го поддържа готов :D

marilyn
10-07-2014, 19:49
Вероятно му спада от притеснение. Важно е да си много мокра, да се постарае хубаво в любовната игра. Защо не опита първо с пръсти?

spk3
10-09-2014, 23:40
Аман от меки .... Смени гаджето!!!