PDA

View Full Version : Целуване с език



::NeVeR*eNd:::
10-06-2014, 15:02
Момиче съм на 15 и още не съм се целувала с език всичките ми приятели са и ми се подиграват :( Не ме притесняват те ами фактът, че всички късат с мен заради това в момента имам приятел от 6 месеца сме заедно и не мисля и него да изгубя заради това...А ето и причината поради която не искам срам ме е и не знам как да се целувам а ето и най тъпото нещо ,незнам кога се опитва да ми пусне език тай казва че мното пъти е опитвал но аз явно не се усещам. Ии моля ви кажете как да га усетя и какво трябва да правя..моля не ми се подигравайте и вие. :)

RapExotic
10-06-2014, 15:43
незнам кога се опитва да ми пусне език тай казва че мното пъти е опитвал но аз явно не се усещам.

Когато усетиш едно влажно, меко и пъргаво нещо да влиза в устата ти (не онова :D ) значи ти пуска език. Ако за 6 месеца не те е научил да се целуваш си е чист срам за него.

::NeVeR*eNd:::
10-06-2014, 19:24
Не съм сигурна дали е срам за мен или него :D

hey.mistery
10-06-2014, 20:56
Пишеш страшно объркано.
Ами то се усеща, когато ти пусне език. Иначе няма какво да се притенсяваш, всеки минава през това, ще се научиш. Също така не смятам, че приятелките ти са истински приятелки, щом те подиграват за такива глупости.