PDA

View Full Version : Объркана история...кой да избера



sweetyjace
10-07-2014, 14:22
Здравейте, сигурно на много от вас темата ми ще Ви се стори объркана и тъпа, но самата аз съм много объркана.
От март тази година харесвам едно момче от моя клас...с него сме много добри приятели. Май месец му казах, за чувствата си, защото всичките му негови приятели ми бяха казали, че и той ме харесва. В края на учебната година се скарахме много жестоко за една пълна глупост. През лятото се чувахме по скайп и си пишехме, но той не беше същият поне за мен...нз кой от двамата се бе променил, но много се карахме и една моя приятелка видя чатовете и реше на своя глава да се занимава с него... така той се отдръпна от мен за около месец...през това време аз станах гадже с едно момче, което обаче не е от същият град, което харесвам, но не чак толкова... След един месец ТОЙ ми писа...беше напълно различен, видяхме се няколко пъти преди началото на учебната година и аз осъзнах, че отново имам чувства към него, затова започнах да го отбягвам...основна заради момчето с което съм. След като споделих отново на онази приятелка тя му беше писала и му беше казала...на мен глупачката ми стана любопитно и влязох от нейния Facebook и си писахме...той каза, че до преди няколко седмици е бил влюбен много в мен и все още има чувства, но не си ни представя заедно...затова аз реших, че няма да мисля за него. Днес се прибирахме заедно с него и още едно момче от нашият клас. То попита него дали би ми предложил и той каза, че не знае, но сигурно да....сега тъй като все още изпитвам някакви чувства и към двамата...Какво да правя??!

Daniee
10-07-2014, 15:25
Избери с кой ще се чувстваш по-добре,защото накрая от 2 стола може да си на земята ;)

Little Monster
10-07-2014, 16:32
Плюсове и минуси!

RapExotic
10-08-2014, 06:45
Любовта не е бакалски сметки. Или харесваш някого или не. Тръгни с този, който те привлича повече, за да не съжаляваш след това, че си си изпуснала шанса или пък ако не си сигурна какво искаш остави и двамата.