PDA

View Full Version : Проблеми с нервната система



justgivemeareason
10-07-2014, 15:46
Здравейте.Отдавна следя сайта и много ми харесва и реших да си направя профил.За съжаление от около 7-8 месеци ми се прояви един проблем за който никога не съм смятала,че мога имам.Да започна от началото.Аз съм момиче в 9 клас.Когато бях 8 клас (2-я срок) някои дни сутринта като стана от сън чувствах корема си като топка.Притеснена!И то няма от какво.По принцип винаги съм имала хубави оценки и дори да сме правили някоя контролна и да знам,че не съм се справила отлично аз никога не съм се притеснявала.Никога родителите ми не са ми се карали или наказвали.И това притеснение е придружено с разтройство.Това е най-гадното.Преди училище е имало случаи в които съм ходила по 4-5 пъти вкъщи.И после в училище се чувствам ужасно.Постоянно ми се ходи и винаги си тръгвах след 1-я час.След като отсъствах 1-2 пъти всички си мислехме,че най-вероятно съм си объркала леко корема,защото никога не ядох сутринта.Просто като стана най-малко ми е до храна.И не съм единствената.Свърших учебната година и ме заведоха на лекар.Оказа се,че имам леки бактерии и пих лекарства и всичко се оправи.И тази година 5-6 дни преди да започнем училище сутрините пак имах такова неудобство.Вече бях сигурна,че е от притеснение.Започнахме.Пър вата седмица всяка сутрин имах разтройство и се чувствах притеснена.За щастие в училище се чувствах добре.До миналата седмица.Петък като станах корема ми отново беше на топка.И като отидох на училище след 3-я час си тръгнах.Пак разтройство.Днес сутринта ходих до тоалетната 4 пъти.После на училище първия час не ми беше много хубаво но после всичко беше наред.
Моля Ви дайте ми съвет какво да правя.Чувствам се като най-голямата глупачка на света.Препоръчаха ми Валериан,Мента и Глог.Преди малко четох,че се препоръчва за нервност,отпадналост и за нервен стомах.Вкъщи имам течна тинктура.Помага след около 10 мин.Мислете ли,че ако го взимам сутринта ще ми помогне?Ако някой е имал такъв проблем нека да ми пише как се е отървал от него.