PDA

View Full Version : Скъпи момиченценценца...



an7raks
10-07-2014, 18:20
Що така прайте, бе? :D

golemiq_korab_minava
10-07-2014, 18:31
ebet me

an7raks
10-07-2014, 18:35
Тихо, ве, отивай в политиката, тука аз ще си мрънкам, че всички жени, освен майка ми, са курви! :D

golemiq_korab_minava
10-07-2014, 19:05
da, ma az sam edinstveniq ti subestnik. hal hitler :D

an7raks
10-07-2014, 19:09
Аз мога и сам да си ги нареждам там под общ знаменател... :D
hail!
http://www.youtube.com/watch?v=cDp1nXGd3B0

tori
10-07-2014, 20:13
Коя те отряза, любими мой?

anonymous908491
10-07-2014, 20:18
Коя те отряза, любими мой?

Щом я пита тук, няма да е някоя непозната

an7raks
10-07-2014, 20:33
А, то да беше една... :D
Не, бе, тва не е проблем... Мъча се да си отговоря на някви такива стари като света въпроси, ама очевидно няма да стане...

tori
10-07-2014, 20:44
Е, кажи кви са въпросите, де.

an7raks
10-07-2014, 20:45
къв, аджеба, го дирите? :D

tori
10-07-2014, 20:49
Мъжки, основно. :д Ако реално трябва да говоря - говорили сме на тоя въпрос какво търся в един мъжки.

an7raks
10-07-2014, 20:58
не, бе, не става въпрос за тва... ясно ми е, че търсите някой висок 185,6см, към 80 кила, 5,3% мазнини със 17 инчов чеп и чувство за хумор на нивото на професионален комедиант, ама се примирявате и с простосмъртни...
Интересно ми е кво отношение търсите...

baby_baby
10-07-2014, 21:14
Що така прайте, бе? :D

как :д

an7raks
10-07-2014, 21:31
...всякак... в зависимост от разположението на планетите и лунния/и не само/ цикъл... :D

sometimes_
10-08-2014, 07:01
не, бе, не става въпрос за тва... ясно ми е, че търсите някой висок 185,6см, към 80 кила, 5,3% мазнини със 17 инчов чеп и чувство за хумор на нивото на професионален комедиант, ама се примирявате и с простосмъртни...
Интересно ми е кво отношение търсите...

Би било добре ако и ние знаехме...

102
10-08-2014, 10:33
Пътят към образуването на клитор при мъжете е постлан с опити да угодят на жените.

an7raks
10-08-2014, 10:37
^Да.

Би било добре ако и ние знаехме...

Нали? Светът би бил едно по-добро място... :D

paradosou
10-08-2014, 10:59
Или пътят към ада е постлан само с добри намерения xD. Какво става?)

Fisherman
10-08-2014, 11:03
Тихо, ве, отивай в политиката, тука аз ще си мрънкам, че всички жени, освен майка ми, са курви! :D

сигурно,защото си грозен никой не те взима на сериозно

an7raks
10-08-2014, 11:08
сигурно,защото си грозен никой не те взима на сериозно

Извинявай, ако съм те обидил с изказването си, педалите сте съвсем отделна категория, над която нямам наблюдения. ;)

Fisherman
10-08-2014, 13:18
прав си,ти нямаш друг избор освен да станеш педал

Fisherman
10-08-2014, 13:20
Коя те отряза, любими мой?


А, то да беше една... :D


get rekt

dubstep

Fisherman
10-08-2014, 13:21
смени си местообитанието във фейсбук на вечна френдзона

LadyDi
10-08-2014, 15:13
da, ma az sam edinstveniq ti subestnik. hal hitler :D

тебе ще ти банна тоя профил завинаги ако не спреш с латиницата

golemiq_korab_minava
10-08-2014, 18:41
антракса бил влюбин ;( е, нема бе. . гледай от бати си голем кораб и бъди ерген, гледай само яките мацки и да не ти пука с кво мислят. ;)

tori
10-08-2014, 19:25
Тъй, антраксе, понеже те уважавам - въпроса е зададен плоско и някак предубедено. Лъхаш на отрязан, неотразен от някоя и като цяло разочарован от женските.
Иначе всяка от нас си има различен подход, търси различни работи в отсрещния и в отношението спрямо себе си. Моят „подход“ примерно е да ми пуснеш бомбата и да не ме отразяваш някво време. Виж, обаче, какво търся като отношение спрямо мъжките около мен, си е съвсем различно.

Търся човека-защитник - сиреч животно, с което ще се чувствам окей в два през нощта навън. И това далеч не идва от големината на някого, не. Просто усещане някакво, не знам. Чувствала съм се защитена и с шейсет кила торба с кокали. Вероятно търся доверие в човека, не знам. Понякога изпробвам по свой си начин човека срещу мен.
Търся нещо фифти-фифти. Не да има респект към мен, щото мога да раждам, а щото съм човешко същество - като теб и всеки друг. Най-мъничките жестове за това - като се качим нейде по-високо примерно, да виждам, че реално иска да ми помогне да сляза/да се кача на въпросното място. Не от криворазбрано джентълменство.
Търся човек, който не би ме пожалил. Някой, който ми казва истината точно такава, каквато е. Без да ми увърта.
Търся сериозен човек, който не си отменя уговорките в последния един час, щото - видиш ли - нещо кой знае кво се е случило. Или да ме кара да го чакам с часовете в нас, щото се хванал да прави нещо. Като цяло правилната дума тук е „точност“, не че нещо ма освен него аз имам приятели и семейство, нали? Аз както си цепя секундата на две, така и той искам да е такъв.
Търся някой, който с две-три изречения, дори с дума, може да ме накара да се задълбоча в нещо, да се замисля. Вярвам, че само с леко вглъбяване в себе си и мислите си човек може да постигне някакъв си негов, прекрасно изграден ред. И като не ме караш да се замисля, а само ме разхилваш като идиот, аре не - тва приятелите ми го правят доста умело. Пък и клоуни колко щеш, аз искам мъжко до себе си.

Обобщено - некфа странна равност в целите отношения - не единия да се качи по главата на другия само заради пълнежа на гащите си; точност спрямо мен и времето ми; умствен капацитет, чрез който да ме накара да ъпгрейдвам и себе си; търся чувство на сигурност когато е покрай мен въпросния хубусник.
Вероятно трябва да намериш Нейният подход, да изследваш нейното търсене, реакции спрямо някакви такива злободневни ситуации наоколо.

Баща Ти
10-08-2014, 19:27
Тъй, антраксе, понеже те уважавам - въпроса е зададен плоско и някак предубедено. Лъхаш на отрязан, неотразен от някоя и като цяло разочарован от женските.
Иначе всяка от нас си има различен подход, търси различни работи в отсрещния и в отношението спрямо себе си. Моят „подход“ примерно е да ми пуснеш бомбата и да не ме отразяваш някво време. Виж, обаче, какво търся като отношение спрямо мъжките около мен, си е съвсем различно.

Търся човека-защитник - сиреч животно, с което ще се чувствам окей в два през нощта навън. И това далеч не идва от големината на някого, не. Просто усещане някакво, не знам. Чувствала съм се защитена и с шейсет кила торба с кокали. Вероятно търся доверие в човека, не знам. Понякога изпробвам по свой си начин човека срещу мен.
Търся нещо фифти-фифти. Не да има респект към мен, щото мога да раждам, а щото съм човешко същество - като теб и всеки друг. Най-мъничките жестове за това - като се качим нейде по-високо примерно, да виждам, че реално иска да ми помогне да сляза/да се кача на въпросното място. Не от криворазбрано джентълменство.
Търся човек, който не би ме пожалил. Някой, който ми казва истината точно такава, каквато е. Без да ми увърта.
Търся сериозен човек, който не си отменя уговорките в последния един час, щото - видиш ли - нещо кой знае кво се е случило. Или да ме кара да го чакам с часовете в нас, щото се хванал да прави нещо. Като цяло правилната дума тук е „точност“, не че нещо ма освен него аз имам приятели и семейство, нали? Аз както си цепя секундата на две, така и той искам да е такъв.
Търся някой, който с две-три изречения, дори с дума, може да ме накара да се задълбоча в нещо, да се замисля. Вярвам, че само с леко вглъбяване в себе си и мислите си човек може да постигне някакъв си негов, прекрасно изграден ред. И като не ме караш да се замисля, а само ме разхилваш като идиот, аре не - тва приятелите ми го правят доста умело. Пък и клоуни колко щеш, аз искам мъжко до себе си.

Обобщено - некфа странна равност в целите отношения - не единия да се качи по главата на другия само заради пълнежа на гащите си; точност спрямо мен и времето ми; умствен капацитет, чрез който да ме накара да ъпгрейдвам и себе си; търся чувство на сигурност когато е покрай мен въпросния хубусник.
Вероятно трябва да намериш Нейният подход, да изследваш нейното търсене, реакции спрямо някакви такива злободневни ситуации наоколо.

Тори, тъжен съм и искам да пишеш и в моята тема :(

tori
10-08-2014, 19:30
Тема? Каква тема?

102
10-08-2014, 19:35
бащати и антракс не са ли един и същ човек ве

Auriss
10-08-2014, 19:48
Тори, ще ти стане ли тъпо ако ти кажа, че описанието ти на хипотетичния господин може да се перифразира като 'търся човек, който не е Х и У' - не е отплеснат, не е глуповат, не е инфантилен.
Т.е изборът ти на партньор ще е пряко следствие от негативните качества на обкръжението ти. Не ти ли се вижда някак ... ? Ограничаващо ? Първосигнално дори ?

С какво някой льольо ще е по-неудачен избор ако ти е добре в компанията му ? И няма ли да ти стане доста тъпо ако хлътнеш по такъв ?

// бърборя си и ми е любопитно какво ще отговориш ; не го приемай като опит за провокация.

102
10-08-2014, 19:51
легендарен провокатор

golemiq_korab_minava
10-08-2014, 19:58
antrakse,бе не я слушай торито , те всички момичета кат почнат да са праят с тези описания, кеф да ти стане, ама същност нещатата стават малко без да ги мислим малко, ей така , сус 6-тото чувство, с привързаността, члена, и толкова бързо свършват обаче. химия. чувство за социалност. всичко с времето си ;)

tori
10-08-2014, 20:11
Тори, ще ти стане ли тъпо ако ти кажа, че описанието ти на хипотетичния господин може да се перифразира като 'търся човек, който не е Х и У' - не е отплеснат, не е глуповат, не е инфантилен.
Т.е изборът ти на партньор ще е пряко следствие от негативните качества на обкръжението ти. Не ти ли се вижда някак ... ? Ограничаващо ? Първосигнално дори ?

С какво някой льольо ще е по-неудачен избор ако ти е добре в компанията му ? И няма ли да ти стане доста тъпо ако хлътнеш по такъв ?

// бърборя си и ми е любопитно какво ще отговориш ; не го приемай като опит за провокация.
Всъщност точно заради средата, в която съм отраснала и живея, търся това всичкото у хората, с които излизам. Защото малко или много, тук описвам баща си, както и повечето от приятелите си момчета. Научена съм да ценя времето на хората, да използвам ума си поне в някакъв минимален аспект и така нататък. Не бих казала, че е ограничаващо; по-скоро бих го определила като капчица безкомромисност, която в никакъв случай не е излишна. Даже на моменти е хубаво да притежаваш тая прекрасност на характера, защото може да помогне много в разни ситуации. Имам предвид - учена съм да подбирам обкръжението си по разни мои си критерии, които за момента са дали повече плюсове, отколкото минуси. И говоря като цяло, не само за гаджета. Виж, примерно, някой льольо, за да е льольо за мен, трябва да не покрива нито едно от качествата, които търся у хората; да е странно антипатичен за моя вкус на външен вид и на отношение спрямо мен, на много неща. Съответно няма как да ми е приятна компанията му. Аре, ако ми е кеф да си чеша Великото Его с неговите комплименти и нам-ко, ще си кисна там, защото Овен (или иначе казано егоцентричен гадняр). Ама пък ако няма дори наченки поне на това, бягам с двеста. Защо ми е да седя в компанията на някой, който очевидно не харесвам по какъвто и да е свой, собствен критерии?

Едит:

antrakse,бе не я слушай торито , те всички момичета кат почнат да са праят с тези описания, кеф да ти стане, ама същност нещатата стават малко без да ги мислим малко, ей така , сус 6-тото чувство, с привързаността, члена, и толкова бързо свършват обаче. химия. чувство за социалност. всичко с времето си ;)
Бе, да ти кажа, не баш само чувството. Верно е, че на моменти ние, женските, сме страшно интуитивни, но нещата не се опират само на това.

golemiq_korab_minava
10-08-2014, 20:29
опират, се, защото чувството не е само любовта.. чувство е начина по който възприемаш действията му и тнт. бе животинска рабута....
вие момичетата много обичате второ да разнишвате локуми ...

на антракса не му е нужно тва ся тук, да му обяснявате еди кво си. то квото станало, станало, няма се промени, не е нужно да се променя. нито му пука, че му обяснявате романтично колко е тъп. трябва му една биричка и 5 шамара, една утешителна подкрепа, че жените са коври и всичко му е наред :Д :Д
Е, сега, сам ше стигне до изводите. Човек е, ще има да се запознава с още ехеее колко животни... :Д

Auriss
10-08-2014, 20:36
Тоест не отричаш, че би се хванала с льольо ако (както ти се изрази) по някакъв начин това ти задоволява егото ?
Ами ако е богат ? Финансовата сигурност ще те издигне доста в очите на околните - това няма ли да ти задоволява егото ?
А ако е безбожно красив ?
Какво правим ако страдаш от (както една съфорумка го формулира в някаква тема) 'любовен дефицит' ?

Къде прекрачваш границата на изискванията си ? И защо са ти в крайна сметка, след като така и така ще ги захвърлиш ?

Освен да се показваш в определена светлина с тях - отново - колкото да се погрижиш за егото си.

// отново - просто си бърборя :}}

an7raks
10-08-2014, 20:36
Лелее.. кви работи сте изписали вие, бе, дейба... :D
Климатик, само една бира ми трябваше и тая вечер я получих...
Нищо общо с драмите, в които ме вкарахте... :D

tori
10-08-2014, 20:39
Точно, че не е само любов, а нещо взаимно, комплексно бих казала. Нещо, което означава компромиси, действия, разбиране на себе си и другия достатъчно добре. Само с една гола любов се стига до абсолютната, безгранична простотия. А простотията не е по вкуса ми. Пак най-простия, клиширан пример - брачна двойка, мъжкия пие като смок и бие жена си. Що за кучешка любов е когато тя търпи стоически?! Искам да кажа, че в любовта също се изисква да се позамисиш малко, не само да се облягаш на тва ухо, че било любов и там всичко било позволено.
За локумите няма да коментирам, щото аз не съм точния пример. :д

an7raks
10-08-2014, 20:44
// отново - просто си бърборя :}}
тва да не ти е програмиране, че да си отделяш коментарите така, ве, я са опрай! :D

tori
10-08-2014, 20:47
Тоест не отричаш, че би се хванала с льольо ако (както ти се изрази) по някакъв начин това ти задоволява егото ?
Ами ако е богат ? Финансовата сигурност ще те издигне доста в очите на околните - това няма ли да ти задоволява егото ?
А ако е безбожно красив ?
Какво правим ако страдаш от (както една съфорумка го формулира в някаква тема) 'любовен дефицит' ?

Къде прекрачваш границата на изискванията си ? И защо са ти в крайна сметка, след като така и така ще ги захвърлиш ?

Освен да се показваш в определена светлина с тях - отново - колкото да се погрижиш за егото си.

// отново - просто си бърборя :}}
Вероятно бих стояла покрай него ако се усещам обожавана, да. Колкото и неинтересно да ми е, пак бих се натискала там. :д Това е наскоро преживяна от мен депресия, не ми се коментира по-надълго и широко, щото се бях стреснала от себе си наскоро. Парите обаче не биха ме карали да се чувствам добре ако не са си мои, готови пари се харчат страшно лесно и не съм типа женска, която би спряла да смуче само след силен шамар през лицето. Безбожно красивия льольо е украса, аз съм достатъчно красива и вътрешно, и външно. Поне за себе си.
Виж, любовния дефецит е нещо друго обаче. За сега не съм стигала дотам, тъй че оставям графата празна.
Ако захвърлиш изискванията си така лесно, шейм он ю. Аз лично не съм правила големи компромиси с тях, поне до момента не ми се е налагало такова нещо.

golemiq_korab_minava
10-08-2014, 20:48
туй тъй, аз вече съм доволно БЕЗвлюбен от 2 години, вие да му мислите :Д

Auriss
10-08-2014, 20:50
тва да не ти е програмиране, че да си отделяш коментарите така, ве, я са опрай! :D

аха ;д така си пиша отметките, ко да правя, навик ;д хваща ме ОЦД-то като не сложа 2-те четички отпред - сякаш ми е част от изказването вместо вметка в него и ме дразни ;д

tori
10-08-2014, 20:52
туй тъй, аз вече съм доволно БЕЗвлюбен от 2 години, вие да му мислите :Д
Аз съм доволно самичко от два месеца. И аз оставям на другите да му мислят. :д

golemiq_korab_minava
10-08-2014, 21:29
Здраве да е ;)

an7raks
10-08-2014, 21:38
НАЗДРАВЕ ДА Е!

102
10-08-2014, 21:49
piem peem pushim

an7raks
10-08-2014, 21:58
Без пушенето!

102
10-08-2014, 22:14
pusheci pusheci

tori
10-09-2014, 09:10
НАЗДРАВЕ ДА Е!
Тъй, тъй. Да пием за волните птички.

an7raks
10-09-2014, 09:13
... и за волните пички...

Fisherman
10-09-2014, 16:28
пички няма да видиш скоро,освен ако не си платиш за една

an7raks
10-09-2014, 17:05
Как да ти обясня, че пари от мен няма да получиш?

trabi_bs
10-09-2014, 17:05
:lol:

DarkTemplar
10-09-2014, 17:08
всички си правят гаргара с рибката :D

Fisherman
10-09-2014, 17:10
всички си правят гаргара с рибката :D

последно,като проверих всички си правеха гаргара с тва,че си дебел и безполезен

Fisherman
10-09-2014, 17:11
Как да ти обясня, че пари от мен няма да получиш?

за разлика от братята ти във френдзоната ти дори няма да получиш минута мълчание,защото за френдзоната е нужно да познаваш поне едно момиче

trabi_bs
10-09-2014, 17:16
цаца ама риба,риба ама цаца :lol:

an7raks
10-09-2014, 17:40
за разлика от братята ти във френдзоната ти дори няма да получиш минута мълчание,защото за френдзоната е нужно да познаваш поне едно момиче
Знам, знам, че искаш да сложиш нещо в устата, ама не съм си го намерил на улицата, бе, дейба... :/

Fisherman
10-09-2014, 18:01
Знам, знам, че искаш да сложиш нещо в устата, ама не съм си го намерил на улицата, бе, дейба... :/

е ,бе, дейба освен педалски намеци друго не може да измислиш ,прошляк скапан
и да предъвкваш неща,които си чел в тоя форум от още по-малоумни потребители

an7raks
10-09-2014, 18:03
Та аз какво съм ти виновен, че с педалски работи си вадиш хляба? :lol:

Fisherman
10-09-2014, 18:10
Та аз какво съм ти виновен, че с педалски работи си вадиш хляба? :lol:

та аз какво съм ти виновен,че освен курове и педалски работи от устата ти друго не излиза,прочети си отново темата да видиш колко си жалък,майка ти съм ебал с ръждив колец

an7raks
10-09-2014, 18:17
http://i.imgur.com/ssW9GXY.gif

LadyDi
10-09-2014, 18:19
Аз