PDA

View Full Version : Пълно спокойствие срещу адска притеснителност - кой печели?



kaloyan_hristov
10-07-2014, 19:38
Привет!

От доста време чета този форум и съм пределно наясно, че на всички им е писнало от теми, в които поредната тийнейджърка пита дали е бременна. И все пак, моята притеснителна натура ме изяжда от вътре и не ми дава мира. Затова ще се осмеля да си задам въпроса, за който спорим с моя приятел (даже той се регистрира и ми даде тази идея в името на това да мирясам).

Преди около седмица му правих орална любов и той свърши върху гърдите ми. Но поради седналото ми положение спермата се разтече надолу по мен и стигна до интимната ми област. Бях по бикини и те се намокриха. Веднага ги свалих и забърсах мястото, за да бъда сигурна. От тогава насам спорим с него и той упорито настоява, че няма как да е станало гаф при положение, че съм била с бельо, пък дори и да не съм била, пак не би се случило нищо. Аз обаче много се притеснявам и дори сега, докато пиша, изпитвам паника.

Ще се радвам да чуя обективни мнения. :)

marilyn
10-07-2014, 19:46
Деца, успокойте се. Не се забременява през кожата. Нищо ти няма.

anonymous708973
10-07-2014, 19:54
Трябват ни ЕГН, адрес и обиколки на тялото, за да кажем със сигурност.

anonymous908491
10-07-2014, 20:21
От тогава насам спорим с него

Поне имате обща тема за разговор, а ако случайно не си трол, значи единствения спорещ си ти, приятелят ти само се прави, че те слуша.

mubm
10-08-2014, 18:00
Невъзмножно е, спокойно. :)

RapExotic
10-08-2014, 19:17
Добър увод ..

Little Monster
10-08-2014, 20:25
олелелеле :D ... малоумни ли сте или да?!

спермата не може да "живее" в кислородна среда и когато попадне в такава "умира" ... така да го кажем, че да го разберете!

няма да забременееш от това, че гащите ти са се намокрили..

то по тая логика, дай да не ходим на морето, че във водата като са ми мокри банските ще забременея.. пф!

3oPuTy
10-09-2014, 05:17
Браво на приятеля ти. Явно неговата сексуална култура е на светлинни години пред твоята, което от своя страна говори много лошо за теб самата ... Защо въобще правиш секс след като не знаеш подобни елементарни неща?! :?

prosto_chovek
10-09-2014, 08:31
Ако не си го настъпвала, не си бременна.

baby_baby
10-09-2014, 14:46
Не си бременна