PDA

View Full Version : L'oréal Casting Creme: Glossy blondes



lisi4ety
10-08-2014, 18:23
Знам, че има цяла тема за косата, но ми е спешно и знам, че така по-бързо ще откликне някой ^^

Ползвала съм 1021 от Glossy Blondes, като косата ми е средно/тъмно руса, но много ме беше страх да не стане прекалено светла, защото нямах намерение да боядисвам отново и държах около 10, вместо минути.. резултат едва се забелязваше..
Та, въпросът ми е - тъй като смятам отново да взема и този път наистина да се изсветли малко, да личи поне, някой ползвал ли е тази боя? Ако има руси, изсветлявали косата си с това нещо..
1. Тя просто изсветлява отенъка на косата ви, нали? Няма опасност да стане супер русо?
2. Когато започне да израства има ли рязка разлика в цветовете?
3. При положение, че досега съм ползвала това нещо само веднъж, а не съм боядисвала косата си с нищо друго, 10 минути ще са малко, за да хване цвета нали?

ps Уоу, колко малоумни въпроси ;d така е като съм неука в боядисването..

Franzellka
10-08-2014, 18:59
Не се страхувай, дръж боята повече, аз наскоро си взех две кутии на Гарние, номер 111 т.е. много, много светло пепелно рус и също ме беше страх да не стане прекалено светло, краищата ми са тъмно-руси, в корените естествено съм по-светла и там, където имах по-светли кичури коса, ми станаха по-пепелни и малко по-светли, не прекалено изсветлени...Стоях около 40 мин. Според мен просто дава по-светъл оттенък, както казваш ти.