PDA

View Full Version : Защо е добре да сме хомосексуалисти?



angels_
10-09-2014, 10:44
Няма да крия сексуалната си ориентация. Аз съм хомосексуалест. Ще изброя няколко причини защо е добре да сме хомосексуалисти:
1. Мъжете са винаги готови за секс.
2. Мъжете знаят как да доставят максимало удоволствие на друг мъж.
3. Мъжете имат общи итнетереси с други мъже.
4. Може да правите много неща в свободното си време без да ви е скучно.
5. Мъжете рядко закъсняват.
6. Любовта няма граници.

Iv_Todorova
10-09-2014, 11:00
Ок само не разбирам с каква цел пишеш темата ..... Искаш да ни убедиш да станем хомосексуалисти ли ? :D :D :D и освен това някои от причините ти са абсолютни глупости:
1. Ми не .... в повечето случеи може да са готови, но не "винаги"
2. Ако не се ебал в анала се съмнявам , че ще му доставиш особено удоволствие :D
3. Значи само мъжете имат общи интереси, така ли да го разбирам ? Жена е невъзможно да има общи интереси с мъж :D :D
4. Значи жените не могат да правят "много неща с мъжа си без да им е скучно" ? Още едно много хитроумно твърдение :D :D
5. По - рядко от жените, да .... за това съм съгласна, въпреки че не може да сложиш всички хора под общ знаменател :) Винаги си има изключения. Но това е, ако говорим за МЪЖЕ, а ако става въпрос за пасивните гейове, които се контят по-дълго и от жените вече е друго нещо :D За това ще поспорим ;)
6. Любовта няма граници, но ти не пишеш нищо за любов, а само за секс и някви пълни глупости за интереси.

П.С. Нямам нищо против хомосексуалистите, даже най-добрия ми приятел е такъв, но просто темата ти е изключително безмислена, причините ти са глупави и не виждам какво се опитваш да постигнеш !!!

baby_baby
10-09-2014, 12:59
Защо е добре да сме хомосексуалисти? Не съм чувала по-абсурден въпрос от тоя :lol:

TIFOSO
10-09-2014, 14:43
По-възпламеняеми сте също ^_^ бърн бейби бърн..

RapExotic
10-09-2014, 15:42
Опитваш да успокоиш болната си душица с тези измислени показатели ли?

sl1nceetoo
10-09-2014, 16:08
Трябваше да конкретизираш, че става въпрос за само за гейши, тъй като си се аргументирал само с "мъжете".

angels_
10-09-2014, 16:51
Опитваш да успокоиш болната си душица с тези измислени показатели ли?

Не. Аз нямам болна душа.

DarkTemplar
10-09-2014, 16:59
Бъди си какъвто щеш, на никой не му дреме.

marilyn
10-09-2014, 18:00
:D Хетеросексуалните не можем да правим забавни неща в свободното си време ли? :lol: Ако тук си търсиш секс, не мисля, че си избрал подходящото място.

Fisherman
10-09-2014, 18:06
Бъди си какъвто щеш, на никой не му дреме.

съгласен съм,ако щеш и дебел педерас бъди

Fisherman
10-09-2014, 18:07
всеки има правото да е дебел ,безформен ,уродливо тъп,да смърди на лайна,да е извратеняк,грозен ,недоносен,интелектуално обременен с остър дефицит на логика и възпитание,неприятен,търте й,боклук,асоциален гурел