PDA

View Full Version : Имам 1 въпрос повече в темата !



Vluben do Ushi
10-09-2014, 13:06
Имам си приятелка от седмица и ден два та въпроса ми е как да се държа та да не ме зареже искам да кажа как да не съм и досаден и дали понеже сме в 1 училище дали я задушавам като слизам г/д всичките междучасия?

RapExotic
10-09-2014, 15:37
Ако и харесва присъствието ти може и по средата на часа да се виждате ако щете. Щом сте в началото на връзката си би трябвало да искате да прекарвате възможно най-много време заедно. То си личи, кога и е приятно и кога досадно, тъй че бъди наблюдателен и ще разбереш.

Vluben do Ushi
10-09-2014, 15:41
А Редно ли е да и подарявам разни неща дори и малки като роза/шоколад(от любимия и) ?

Vluben do Ushi
10-09-2014, 15:46
И също ако направим 1 месец и се задържим повече обмислям да и купя ключодържател за двама 1ната половина за мен и другата за нея добра идея ли е? Как мислиш :) ?

RapExotic
10-09-2014, 16:22
Може да и правиш подаръци, било то цветя или вещи, но по-добре не почвай с тях от втория ден за да не реши, че я смяташ за материалистка. По-добре я заведи някъде, на заведение или разходка и я почерпи с нещо малко. За първия месец може, стига нещата да вървят добре.

marilyn
10-09-2014, 18:19
Прави дребни жестове, купувай ѝ шоколади, цветя, такива неща. Дръж се джентълменски, отваряй ѝ вратата, носи ѝ чантата. Прави ѝ комплименти, казвай ѝ какво харесваш в нея. Дори да се повтаряш, казвай го.

Vluben do Ushi
10-09-2014, 19:10
Благодаря още съвети ? Ии забравих да кажа на 15 съм а тя 14

prosto_chovek
10-09-2014, 20:01
Щях да кажа купи й лукчета, ама тоя път ще се сдържа.

А в началото е ок да сте винаги тугедър форевър, а за подаръците - аз лично смятам, че е много по - ок да дадеш тия пари (щото сте на по 14 и 15) за ходене на някакви места, отколкото за шоколади и цветя (както казваше една много умна жена - цветята котката ми не ги пасе). Само ще ти кажа, че половин час с лодка на Панчарево е към 7 лева в езерото... романтика, а у. :)

baby_baby
10-11-2014, 21:17
Бъди себе си иначе ако реши да те зареже каквото и да правиш тя ще го направи