PDA

View Full Version : Болки в корема



Mr.Killer
10-09-2014, 21:08
Здравейте.
Проблемът ми е следният. Преди няколко дни получих лека болка в долната лява част на корема и така вече 3-ти ден. Болката не е силна и ту се появи ,ту изчезне ,но когато седна или се свия болката се появява отново(не винаги). Когато си легна болката почти винаги изчезва. Понеже не се храня много здравословно и доста често употребявам газирани напитки за това се притеснявам. Опитвам се да ограничавам газираните напитки и доколкото мога вредната храна. Та и друг път ми се е появявала тази болка. Понякога е придружена с газове,подуване и дори ме е присвивало понякога ,но отшумяваше. Дали може да се дължи на някакво схващане? Защото както казах се появява ,когато се свивам. Ще отида и до личния лекар ,но първо исках да попитам тук. Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека сподели.

102
10-09-2014, 21:10
мен ме болеше някъде там когато пиех мноооого кока-кола
а не може ли да е апендикс/апендисит ? /как се пишеше хъхъ/

marilyn
10-10-2014, 08:56
Апандисит знам, че боли отдясно.^^

Да не е някакъв гастрит?

stunkaaaa
10-11-2014, 18:28
Апандисит знам, че боли отдясно.^^

Да не е някакъв гастрит?

Гастритът е възпаление на стомаха. По-долу, където е описано се намира апендикса. По принцип апендикса има различна дължина и може да е разположен и към лявата страна. По темата, най-вероятно е апандисит(възпаление на апендикса). Мен лично често ме боли, но аз имам алергия към лактоза и глутен и често ме боли корема.