PDA

View Full Version : Къде сбърках?



martin97
10-10-2014, 04:03
Запознах се с едно момиче,което по думите на един мой приятел "много ме харесва".Просто тя ме видя в даскало и нейната приятелка е позната на този мой приятел и така тръгнаха работите.Също проявих интерес и си писахме.Още на първите ни чатове някак си прехвърчаха искри и двамата флиртувахме един с друг.Всичко уж е супер.Виждахме се и в даскало,където тя направо ми се хвърляше.Тя също така ми каза,че си пише с едно друго момче.Запознали са се горе-долу,когато си писахме за сефте.Добре,няма да лъжа,ревнувах в някаква доза,но не исках да я ограничавам по никакъв начин.Не е ли глупаво да кажа "аз>тоз"?Обаче наскоро ИЗВЕДНЪЖ спря да се държи флиртаджийската и винаги щом се виждахме тя сякаш чакаше да бие звънеца,за да влезе в час.Разговорите започнаха да замират и при последното ни засега писане тя ми каза,че си чати с другото момче и аз се обидих не защото си пишеше с него,а поради простата причина,че сякаш чакаше да и кажа "лека нощ".Тя отрече,но аз съм силно убеден,че ситуацията е била точно такава.Не съм вчерашен.
Къде сбърках?Какво да направя?Знам отговора на втория въпрос.Вярвам,че ще е най-добре просто да я забравя и продължа.Все пак съм любопитен какво ще ми кажете.
Благодаря Ви предварително!

fanton1
10-10-2014, 06:12
ако е осетила студено държание от твоя страна с това може да си я провокирал и тя да е решила ,че не изпитваш нищо към нея и сама е взела решение да те избягва , пък може да е харесала и другото момче с което си е писала ,а пък да не е изкала да ти казва ,че не те харесва вече и заради това да се държи така ама аз мога само да предполагам

sometimes_
10-10-2014, 07:31
Просто си е харесала повече другото момче.

marilyn
10-10-2014, 08:55
Явно другият ѝ харесва повече. Това са нормални неща, случват се на всеки. Ще си намериш друго момиче. :)

martin97
10-10-2014, 19:03
До marilyn:вече 2 години се опитвам да си намеря,но нямам никакъв успех.

RapExotic
10-11-2014, 06:24
Няма смисъл да се занимаваш с такъв тип к.... .. кифли. Когато срещнеш момиче, което наистина те харесва няма да си задаваш такива въпроси.

Little Monster
10-11-2014, 07:14
Момичето явно не знае какво иска. Днес теб, утре друг.. Нормално е, ако е някоя малка кифла!

Просто е изпитала по-голяма тръпка към другия и е решила, че ти не си това, което иска.. Но винаги имай едно на ум, защото в тези ситуации, през повечето време, момичето се връща при първия си избранник.

FriskyQT
10-12-2014, 17:57
Братле не унивай, каза ли й че е красива? Нали знаеш... Единствената дума с " к " , с която тряа да наричаш жените е " красива ". Кучките обичат да ги наричат красиви. 8-)

Баща Ти
10-12-2014, 18:43
Не можеш да се сърдиш, че е харесала друг повече. Ще ти го кажа директно пич: не си бил интересен/забавен/директен колкото другия пич.

Ако, още в началото, я беше извел на разходка или чайче и я беше награбил, сега щеше да си имаш гадже, а оня щеше да пуска теми тук.

Какво си сбъркал ли? Гадже не се "хваща" с чатове във фейсбук или с говорене в междучасия. Като сте флиртували да си действал. Сбъркал си, че си ревнувал, а още повече - че си го казал. Това показва неувереност, че има друг кандидат за булката, а щом се притесняваш от него, това автоматично те прави да изглеждаш в по-слаба и по-ниска позиция от него.

Andy_pu
10-13-2014, 07:34
С риск да обидя тъпите патки над мене дето често им чета любовните простотии, бих казал изобщо да не ги слушаш(мале много ще ме хейтнат във форума). Както се казва на английки water under the bridge... минало заминало остави я. Съгласен съм на 100% с "Баща Tи" :D (яко име). Ако разчиташ на флиртове по чата ще си останеш с търсенето на гадже или спираш да се държиш като приятелка или ставаш такава. Ако все пак тя флиртува с други прави го и ти. Нека тя ревнува, така и на теб ще ти пука по-малко ако тя го прави. Въпроса е да флиртуваш и с нея. П.с. В скромния ми опит до сега съм разбрал едно Съвети за момичета от момичета НИКОГА. Единственото което можеш да ползваш от едно момиче е да те запознае с приятелките си ;). Успех за напред.

stenli96
10-14-2014, 13:35
Е то и аз си писах с едно момиче с което си мислех, че прехвърчат искри, но уви оказа се, че си има приятел! И това го разбрах впоследствие! Честно да ти кажа според мен никъде бе си сбъркал! Най-вероятно е изгубила интерес към теб! Нищо лично, но така предполагам!

Amore-Mio*
10-15-2014, 08:45
Или не знае какво иска, или толкова си се забавил с това да действаш, за да сте нещо повече, че тя си е помислила, че не проявяваш интерес и да си е намерила някой друг :)