PDA

View Full Version : въпрос към момчетата !



Teryy
10-10-2014, 09:54
Когато харесвате дадено момиче и тя също и започне да си разкрива чувствата пред вас и ви казва как би искала да сте винаги до нея..това отблъсква ли ви? отблъсква ли ви слабия и характер, защото повечето момчета си падат по по-трудните момичета,които не показват чак толкова емоции..

NissaN
10-10-2014, 10:56
Не бих казал,че ме отблъсква.Но това зависи изцяло и от характера на даденото момче.

stenli96
10-10-2014, 11:05
Това лично на мен не ми пречи да си разкрива чувствата, но да не е прекалено емоционална (да циври за всяко нещо)! ;)

RapExotic
10-10-2014, 16:49
Не ме отблъсква. Харесва ми, стига чувствата да са взаимни, а не да са само в нейната глава. Но с лиготиите също не трябва да се прекалява.

OverDrive
10-10-2014, 20:40
Не ставайте лепки. Дразнещо е и мен ме отблъсква момиче, което още в началото ми обяснява вечната любов. Защо - защото думата й не струва нищо. В 99% от случаите не си любовта на живота й и така леко изказани тежки думи означава, че ги е казала и на друг. Същото е като да ти пусне на първа среща или да излиза с теб докато има приятел - не си специален ти, тя е лека.

an7raks
10-12-2014, 08:34
защото повечето момчета си падат по по-трудните момичета,които не показват чак толкова емоции..
Ей заради тоя мит сте вечно неразбрани и обидени на света... ;)

Не става въпрос да си вдигнеш краката веднага, а просто да кажеш/покажеш какво искаш.

Andy_pu
10-13-2014, 07:26
За мен е дразнещо да ти обяснява чувства още в началото. Флиртовете и да се правите, че няма нищо пред приятелите е едно от най-забавните неща във връзката ... или преди нея.
Допълнение: тийн връзка 13-17/18