PDA

View Full Version : Съвет за момиче, което харесвам



castela5
10-11-2014, 21:44
Такаа.... Сигурно има такава тема някъде дълбоко в сайта, но аз търсих и не намерих, така че NO HATE.Въпросът е следния:Аз харесвам едно момиче, с което се запознахме посредством приятели, в едно заведение.Сигурно около месец след като се запознахме, пак се видяхме на дискотека, в която бяхме с същите мои приятели.Много се забавлявахме с нея и нейната приятелка, аз дори танцувах с нейната приятелка и я целунах, но после на светло я видях и не се получиха нещата :D :D.Както казах беше много готино и си уредихме среща на следващия ден в същото заведение, в което се запознахме,но уви тя беше заета с техните и не дойде.
Писахме се около 2 дни след, което аз веднага я поканих да отидем на кънки на Зимния дворец и тя прие с удоволствие.
Каза, че не може да кара, аз и казах че тренирам хокей на лед и всичко се нареди.
Отидохме на кънки тя закъсня с 15 минути, но дойде.Карахме бавно, защото нея я беше много страх като забързам дори и малко,говорихме си, разказах и как съм се бил с най-добрия приятел на бившето и гадже и той ме е ударил в гръб в окото следователно имах бушон :D :D :D.Тя искаше да му се кара, правех и комплименти т.н. След 1час и половина решихме да си ходим тя звънна на техните, които не искаха да я вземат и и предложиха да си вземе такси и тя се съгласи. Изпратих я до таксито и се опитах да я целуна, но тя се дръпна и я целунах по бузата и от тогава това е 1-2 дена не съм и писал.


Тааа... дали да й пиша и дали да я поканя отново някъде, въобще какво да правя. Не че съм много зле, но има ситуации като тази в, които ми трябва известна доза HELP :)

Баща Ти
10-11-2014, 21:49
Ебати тариката, с бушон и биткаджийска история...

galaxy29
10-11-2014, 22:33
Тааа... дали да й пиша и дали да я поканя отново някъде
не, не й го причинявай :{

castela5
10-12-2014, 15:58
Дааа все некомпетентни хорица, някой друг ? :)

sl1nceetoo
10-12-2014, 16:45
Казаха ти не и ти го прие като некомпетентност?! Значи си си решил да й пишеш, кво ни питаш тогава..

castela5
10-12-2014, 16:50
Аааа не просто искам да чуя друго мнение :)

fanton1
10-12-2014, 17:00
пиши й щом си решил ,но я покани пак някаде сигорно се е усетила за намеренията ти още когато си тръгнал да я целуваш ако чуствата са споделени ще приеме поканата ,ако не са търси следващата ,а с тази останете приятели

Баща Ти
10-12-2014, 18:35
Дааа все некомпетентни хорица, някой друг ? :)

Сега ще бъда компетентния батко, макар че знам, че ти ще го приемеш като заяждане.

Първо, пич, неуверен си. Това личи и от темата и от поведението ти с момичето.
Ако беше уверен в себе си, щом искаш да й пишеш, щеше да го направиш.
Вместо това ти пускаш тема във форум и се надяваш другите да ти кажат "Пиши й". Не защото искаш съвет, а защото ти трябва одобрение. Понеже получи различен от очакваното отговор, почна да обясняваш колко сме некомпетентни.

Второ, пич, сбъркал си още на самата среща, точно защото си неуверен. Мислил си, че като разкажеш на мацката колко се биеш, тя ще те хареса. Щом споменаваш именно за този разказ, значи ти е много важно да се представиш като биткаджия и да ти одобрят постъпката.
Макар всяко момиче да се кефи на момче, което би могло да я защити, със сигурност не се кефи на първа среща да й говорят как си се бил с приятел на бившия й.

Трето, пич, казваш, че си й правил комплименти. И какво? Тя колко ти направи?
Комплимент се прави, когато нещо в другия човек те е изкефило наистина. Не когато си мислиш, че така ще те хареса.

Четвърто, пич, щом не си си писал с мацката 2-3-5-10 дена и тя не те е потърсила, значи няма много интерес. Или не й пиши повече (за да не я товариш и нея, и нас, и себе си) или просто бъди директен:

"Последният път много се забавлявах, хайде да излезем пак."

Ако се навие - има голям шанс да топнеш чушката. Ако те отреже - недей си пиши статуси как жените са курви.

Айде със здраве!

RapExotic
10-13-2014, 07:37
Вероятно си я шокирал с намерението си да я целунеш още на първата ви среща на саме. Жените не са толкова глупави, че да не се сетят какви са намеренията на един мъж, но понякога не казват директно това, което им се върти в главата. Така си запазват възможността в бъдеще да те отрежат или признаят чувствата си в зависимост от начина, по който си се представил по време на срещите. В случая ти си и показал, каквото си искал да и покажеш и сега остави на нея да реши какво иска. Ако те потърси значи има смисъл да се занимаваш.

castela5
10-13-2014, 11:54
А прав си за всичко само дето не съм бияч а китарист и никога не се бия, и просто споделих боя, защото на нея и беше интересно от къде имам синина на окото. Смисъл такъв след като ме пита "Омг от къде ти е синината на окото" няма да я излъжа нали?